İkizler ve Boğa Burç Uyumu

boga

Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da olabilir, birbirlerinden kaçışın yolu da olabilir. Bu ilişki ya olacak, ya da olmayacaktır. Çünkü iki farklı karakterin birlikteliği olacağı için, birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekir.

Boğa burcu ne istediğini bilir ve karşısındakinden de bunu bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilirse, hayattan ne istediğini bilirse, bu ilişki için umut olacaktır. İkizler, tartışmak ve kavga etmek için çok şey bulabilir, bu da boğa burcunun başını ağrıtabilir. Ancak boğanın sakinliği karşısında ikizler de fazlası ile sıkılabilir. O dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi, arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Boğa ise çalışmaktan zaman zaman bunlara vakit bulamayacağı için, birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa burcu ve ikizler burcu ilişkisi, genellikle bir hata olarak yorumlanır.  Çünkü her ne kadar umursamaz ve sallamaz gibi görünebilir ancak bu sırada kendi iç dünyasında da kıskançlıktan çatlıyor olabilir. İkizler ise onun bu iç dünyasını fark edemezse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Bu durumda da ilişki başlamadan bitebilir. Ama ikilinin arasındaki çekim, bir anda tüm bilinenleri değiştirebilir ve harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de bunun için her iki tarafın da çok çalışması gerektiğini unutmamak gerekir.

Google Reklamları