İkizler ve Başak Burç Uyumu

basakHasat zamanı dünyaya gelen başak burcu, burçlar dünyasının oğlakla beraber en çalışkan iki burcundan biridir. İkizler ile çok iyi anlaşmaları biraz zordur, çünkü ikizler için iş hayatında yükselmek, hırs o kadar da önemli değildir. Ama bu, birlikte iyi vakit geçiremeyecekleri ya da iyi bir ilişki yaşayamayacakları anlamına gelmez. İkizler ve başak burcu ikilisinin hayata bakışları ve hayattan beklentileri farklıdır. Bu durumda da bir ilişki yaşarken farklı şeylere vakit ayırmaktan birbirlerini biraz ihmal edebilirler.

Bu noktada da ilişki biraz zora girebilir. Ancak başak, çalışkan olduğu kadar sadıktır da. Onun bu sadakati, ikizlerin ona güvenmesini de kaçınılmaz kılacaktır. Birbirlerini neyin önünde tuttukları oldukça önemlidir. Hayattaki öncelikleri arasında birbirilerini tutabilirlerse, o zaman bu ilişki için de umut var demektir.

İkizler burcu, gezmekten ve sosyalleşmekten çok hoşlanır. Bu durumda da başağın daha çok evde vakit geçirmek istemesi, ikizler burcunu rahatsız edebilir. Bu durumda, iyi bir plan yapmaları gerekir. Zaman zaman sosyalleşip, zaman zaman evde vakit geçirmek ikisinin de hoşuna gidebilir ya da gitmeyebilir. Bu ilişki, ya olacak ya da olmayacaktır. Uzun ömürlü bir ilişki olması için, arada kuvvetli bir bağ olması ve her ikisinin de bu ilişki için fedakarlık yapması gerekiyor. Aksi halde ikizler daha ilişkinin başında kaçabilir. Başak burcunun sıkıcı olduğunu düşebilir. Bu ilişkide başak burcuna da iş düşüyor.

Google Reklamları