İkizler ve Balık Burç Uyumu

balik

Dünyanın en uysal, en duygusal en saf insanları olan balıklar, hovarda ve çapkın ikizler burçları ile ne kadar anlaşabilir? Bunun cevabı,  ilişkinizde saklı. Yatakta başarılı olacakları kesin, ancak aşk ilişkilerini yürütmek için biraz çaba göstermeleri gerekiyor. Hava grubuna mensup ikizler ve su grubuna mensup balıkların ilişkisi, bizden şimdilik 10 üzerinden 5 alıyor, ancak yine de ilişkiniz bu puanı arttırabilir. İkizler, bir balık bulduğunda onu bırakmamalıdır.

Romantizmi, balık ile doruklarda yaşayabilir, bu da ikizlerin balıktan vazgeçmemesi için nedenlerinden biridir. Balığın aşkı, ikizleri etkilemeye yeter. Tutkulu ve sadık bir aşık olan balık, ikizlere aşık olduğunda bu ikilinin birbirine katacakları çok şey olacaktır. Eğer balık evde oturmak yerine ikizler ile sosyalleşmeyi başarırsa, birlikte iyi bir ikili olabilirler.

Balık burcu, bir çok yönü ile ikizler burcundan farklıdır. Öyle ki onun duygu dünyası, ikizler burcunun anlam veremeyeceği kadar yoğundur. İkizler burcu işin daha çok eğlence kısmındadır. Entelektüel zevkleri ile onun oldukça aktif ve sosyal bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Balık burcu, cinselliğe farklı bir açıdan bakar. Ona göre cinsellik iki kişi arasında çok özel bir şeydir. Sevdiği ile cinselliği yaşamaktan büyük keyif alır. Bu ilişki, yatakta oldukça uyumlu olabilir. Ancak günlük hayattaki başarıları tamamen bu ikiliye bağlıdır. İlişkiye başlarken, bu ilişkide birçok iniş ve çıkış olacak, hazırlıklı olmalısınız.

Balık burcu insanının kendine yarattığı bir dünya vardır. Genellikle ikizler burcu onu anlamayacaktır. O sosyalleşmek isteyecek, balık burcu ise baş başa vakit geçirmek isteyeceğinden, bu noktada birbirlerine zıt düşebilirler. Balık burcunun sevdiğini yalnız bırakması, ikizlerin korkup kaçmasına neden olabilir. Bu ikili için %50 şans veriyoruz, çünkü başlangıçta harika olup sonradan ateş sönebilir. Bu nedenle ikisinin de ilişki için emek vermesi gerekiyor.

 

Google Reklamları