İkizler ve Aslan Burç Uyumu

aslanİkizler ve aslan burcu ikilisinin mutlu olmaları kuvvetle muhtemeldir. İkizler burcu zarafeti ve çekiciliği ile aslan burcunu rahatlıkla etkileyebilir. İkizler burcu bakımlıdır ve görünüşüne her zaman özen gösterir. Aslan burcu ise güzele ve güzel olana her zaman değer verir. Bakımlı ve güzel görünen bir insan, aslan burcunu daha ilk başta bile çok etkileyecektir. Bu durumda aslan burcu ikizlerden etkilenmekte zorlanmayacaktır.

Aslan burcunun o baskın karakteri ve kendinden emin oluşu da ikizler burcunu en etkileyen şey olacaktır. Ayrıca aslan lüks zevklere büyük önem verir. Hiç düşünmeden maaşının yarısını pahalı bir saate harcayabilir. Kimileri için bu bir şey ifade etmese de, aslan burcunun bu lüks görüntüsü ve zevkleri, ikizler burcunu kendine çekecektir. Aslan burcu, genellikle emretmeyi sever. Bu nedenle de iş hayatında yükseldiklerini görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde de emreden taraf olmak ister. Ancak karşısındakinin bir ikizler olduğunu unutmamalıdır, zira ikizler burcunun onun emirlerinin altına girmeye hiç niyeti yoktur.

İkizler burcu sosyaldir. Aslan burcu ise zaman zaman fazlasıyla kıskanç olabilir. İkizler kadını ve aslan burcu erkeği biraz zorlu bir ilişki olabilir. Çünkü o arkadaşları ile eğlenmek istediğinde, aslan bundan rahatsız olabilir. Ortamda başka erkeklerin de olacağı fikri ise aslan burcunu rahatsız etmeye yetecektir. Eğer aslan bu tavırlarını engelleyebilir ve kıskançlıklarını törpüleyebilirse, ikizler de yeterli güveni ve sadakati gösterebilirse, bu ilişki bizden 10 üzerinden 8 alır.

Google Reklamları