Boğa ve Balık Burç Uyumu

balikBu ilişki evliliğe yatkın, çiftlerin rahatlıkla karı koca olabileceği bir ilişkidir. Balığın oldukça sosyal yapısı ile kültürel aktivitelere hızlı bir giriş yapacaksınız. Boğa ise maddiyatçı yapısından dolayı onu en pahalı restoranlara götürmek isteyecek, değişik yemekler yedirerek onu maddiyat ağırlıklı bir mutlulukla mutlu etmeye çalışacaktır. Ancak bütün bunların altında mutlu ve birbirinizi eğlendirebilen ve birbirinize bağlı bir ilişkinin temellerini atmış olacaksınız.

Balık burcunun boğaya karşı sürekli bir beklentisi yoktur. Sürekli şöyle yapsın, böyle yapsın, keşke böyle yapsaydı diye beklentiye girmeye yatkın değildir. Bu iki ilişkide farklı karakterler birbirini tamamlayarak güzel bir aşk hikayesi başlayabilir. Balık burcunun egosu oldukça düşük olduğu için saçma sapan takıltıları olmayacaktır. Hatta sizin kişiliğinize kolaylıkla ve kısa sürede uyum sağlayabilecektir.

Boğa burcu maddiyatçı olmasına rağmen, balık onun fazlaca para kazanmasını beklemez. Hatta parasını bir yere, bir yardım kuruluşuna bağış yapmanız oldukça hoşuna gidecektir. Bir boğa burcu erkeği para kazanma hırsı ile yanacakken, balık kadını eve mutlu, çocuklarıyla mutlu bir şekilde zaman geçirecek eğlenceli bir erkek ister. Para hep ikinci planda kalır.

Eksik yönleri olsa da uzun vadede evlilikle sonuçlanabilecek bu ilişkide çiftlerin eksik yönlerini birazcık anlaması gerekiyor. Yatakta oldukça uyumlu olacak bu iki burç, birlikteliklerinde birbirinin ayaklarını yerden kesecek bir ilişkiye kuvvetle muthemel sahip olacaklardır.

Boğa Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve balık burcu erkeği bir ilişki yaşadıklarında oldukça uyumlu bir çift olurlar. İlişkilerinde yada arkadaşlıklarında sorunlar yaşasalar da bu sorunları birlikte çözmeye çalışarak üstesinden gelirler. Böylece aralarında uyumu yakalarlar. Uyumu yakaladıklarında ise kimse aralarında bağı bozamaz anca kendi istediklerinde bu bağı koparabilirler. Onu da kendileri istemezler. Bu birliktelikler hem sonsuza kadar arkadaşlıkla sonuçlanabilir yada çok güzel bir aile olabilirler. Her tarafın çabaları sonucunda gözde bir çift olmayı başarırlar aile ilişkilerinde de oldukça başarılı bir çifttir.

Boğa Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Balık burcu kadını ile boğa burcu erkeğinin kurduğu hem arkadaşlık hem de birliktelik oldukça uyumludur. Karşılaştıkları herhangi bir sıkıntıda onunla nasıl baş ettiklerinde başarılı olma sonuçları oldukça yüksektir. Bu iki burç aralarında uyumu tam yakaladıklarında o kadar güzel bir çift olurlar ki parmakla bile gösterilebilirler. İki burcunda evine bağlılığı birbirlerinin oldukça hoşuna giderler. Bu birlikteliğin sonucunda evlilik kararı aldıklarında oldukça mutlu bir evlilikleri olur. Arkadaşlıklarında ise asla birbirlerini kaybetmeyen ve her zaman hayatlarında birbirlerine yer veren iki dost olurlar.

Boğa ve Kova Burç Uyumu

kovaBu iki zor burcun üzerine düşen fazla görev olduğunu bilmekte fayda var. Yoksa yürütmesi oldukça zor ve sıkıntılı bir ilişki olabilir. Kovanın soğuk, maddiyatçı, çekingen yapısı boğa burcuna zor anlar yaşatabilir. Sürekli dalgın ve kafası başka yerlerde olan kova burcu işinde oldukça başarılı olacaktır.

Genellikle fütürist ve geleceğe ilgi duyan kovalar, tam tersi geçmişe ilgi duyan boğa burcunun hayat tarzını anlamakta zorluk çekecektir. Boğa burcu kovaya göre daha sıcak ve paylaşımcıdır. Ancak kova da zamanla boğa burcunun bu güzel özelliklerini elde edebilir, ona adapte olabilir. Kovanın aşırı atarlı yapısı boğa ile ilişkisinde sıkıntılar yaratabilir. Kova kimseyi dinlemediği gibi, ona söyleneni yapmaz ve gerektiğinde çekip gidecek kadar cesurdur. Kimse bir kovaya ne yapması gerektiğini söyleyemez, ancak bir boğa daha sakin ve uyumlu diyebiliriz. Boğa’nın oldukça geleneksel ve sahiplenici olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Boğa kadınına/erkeğine oldukça bağlı ve onu sürekli kollayacak, koruyacak bir yapıya sahiptir. Ancak Kova’nın bu özellikleri biraz daha geri planda kalmaktadır.

Boğanın kıskanç karakteri ilişkinize sorunlar yaratabilir. Sürekli “Kime mesaj attın?” şeklindeki sorulara maruz kalacak kova burcu buna karşı tedbirli olmalıdır. Eğer kova, kıskanılmaktan hoşlanıyorsa, sorun yoktur. Ancak kıskançlık sorun haline gelecekse biraz problem yaşanabilir. Sadakat denilen şey, kova burcuna ters gelen birşeydir ve bu konuda iki burç birbirini anlamaz ise sorunlar çıkabilir. Ancak sabırlı ve uyumlu olarak, ilişki için çaba harcanırsa güzel bir ilişki olabilir.

Boğa Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve kova burcu erkeği bir birliktelik yaşamaya başladıklarında oldukça sorunlu bir ilişki yaşarlar. Birbirleri ile bir uyum yakalamaları ve uzun süreli bir birliktelik yaşamaları imkansız denebilecek kadar zordur. Ancak birlikteliklerini devam ettirmek istiyorlarsa oldukça çaba göstermeleri gerekir buda onları oldukça yorar. Bu yorulma sonucunda boğa burcu kadını ve kova burcu erkeği birbirlerinden sıkılacaktır. Ama gene de bütün sorunlara göğüs gererek bir birliktelik yaşayabilirler. Zorda olsa ikilinin mutluluğu yakalama olasılıkları vardır.

Boğa Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve kova burcu kadını arasında çok sorunlu bir ilişki yaşarlar. Uyum yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu erkeğinin inatçı yapısı ve kova kadınının inatçı yapısı bir araya gelince anlaşmaları daha fazla güçleşecektir. Her iki burç evine bağlı olsa da inatçılıkları yüzünden anlaşmaları zordur. Hele ki kova burcunun kıskançlığı boğa erkeğinin dikkat çekme yönü birleşince içinde çıkılmaz olaylar oluşmaya başlar. Bu ilişki her iki tarafı da oldukça yıpratacaktır. Yıprandıkları zaman daha üzücü bir ayrılık yaşarlar.

Boğa ve Oğlak Burç Uyumu

oglakBu iki burcun fazlaca uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle iki burcun sezgisel yönünün zengin olması birbirini fazlaca tamamlamaktadır. Oğlak fazlaca inatçıdır. Birşeyi başarabilmek için hırsla, azimle çalışır ve başarır. Ancak başardığı zaman mutlu ve huzurlu olabilir. Finansal açıdan oldukça başarılı ve istikrarlıdırlar.

Oğlak burcu hayal kırıklıklarını kolay unutamaz. Önceden yaşadığı ilişkilerde sorunları unutturmak boğa burcunun elinde. Bu konuda onu anlar, eskiden yaşanan kötü anıları unutturabilirseniz oldukça mutlu edilmiş bir oğlak görürsünüz karşınızda. Bu şekilde rahatlatılan bir oğlak ile sadık boğa burcu arasında güzel bir ilişki olacaktır.

Müzik ve sanattan anlayan boğa burcunun oldukça yaratıcı olması, oğlak burcunun dikkatini çekecek, ona bağlanmasını sağlayacaktır. Oğlağın en büyük takıntılarından birisi, güzel bir aşk hayatından sonra acı çekeceğine ve mutsuz olacağına inanmasıdır. Onu bundan vazgeçirirseniz ve böyle bir şeyin olmayacağına inandırırsanız harika bir eş olacaktır.

Yatakta oğlak, kendini size göre biraz daha eksik ve başarısız hissedebilir. Bu konuda onun tabularını yıkmasını sağlamak sizin elinizde. Bu ilişkilerin evlilikle sonuçlanması muthemel. İki tarafta evliliğe sıcak baktığı için güzel ve mutlu bir ilişki bu iki burcu bekliyor olacaktır. İlk başından sonuna kadar ilk zamanlardaki gibi birbirinize aşkla, tutkuyla bağllı olacağınız bir ilişki olacaktır, sorunlar çıktığı zaman pes etmeyin, sürekli çaba harcayın, mutlu ve karlı çıkan siz olacaksınız.

Boğa Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve oğlak burcu erkeği bazı özellikleri açısından benzemektedir. Oğlak burcu erkeği çalışkan ve azimli bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise eşine oldukça sadık bir yapısı vardır. Ancak birliktelik yaşayan kişilere göre boğa kadını ve oğlak erkeğinin ne kadar uzun süreli bir ilişki yaşayacağı belli olur. Yani aralarındaki bir ilişkinin ne kadar uzun veya ne kadar kısa olacağını söylemek oldukça zordur. Fakat eğer ki aralarında bir uyumu yakalarlarsa bu uyumu kolay kolay kaybetmezler ve birbirlerine oldukça bağlı olurlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve oğlak burcu kadını bir araya geldiklerinde çok eğlenceli ve macera dolu zamanlar geçirirler. Hele ki bu zamanı bir birliktelik ile sonlandırdıklarında aralarında oldukça güzel bir uyum olacaktır. Her iki burcunda macera ve yenilikçi yanları bir araya geldiklerinde ortaya çıkar buda çok keyifli zamanlar geçirmelerine neden olur. Birbirlerine benzer özellikleri sayesinde çok güzel anlaşabilirler. Eğer ki bazı davranışlara karşı göz yummayı bilirlerse birliktelikleri uzun süreli olacaktır. Böylece her iki tarafta çok eğlenceli bir birliktelik yaşarlar.

Boğa ve Yay Burç Uyumu

yayBu ilişkide ilk başta verilen aşık oldum imajı sorunlarla bitebilir, dikkat etmekte fayda var! Boğa ve yay burcu birbirinden farklı iki burç ve doğaları da oldukça farklı olduğu için uyum sorunu olabilir. Bu konuda, çiftlerin üzerine düşen fazlaca görevler var!

Öncelikle Yay’ın olayların hep iyi yönünü görmesi huyunu unutmayın. Boğaya biraz zıt olan bu duruma alışmak zaman alabilir. Boğanın kazancı iyidir ve yay burcunun isteklerini karşılamakta zorlanmayacaktır. Boğa burcu bağlanmayı çok sever ve yay’dan önce evlilik planlarına şimdiden başlamıştır bile! Ancak yay bireyselci olduğu için bağlılık ve hayatının sonuna kadar aynı kadınla/erkekle yaşama fikri, yay’ın tüylerini diken diken etmeye yetecektir.

İş konularında ortak çalışmalarınız oldukça uyumlu olacaktır. Özellikle ortak yapılan işlerde uyumlulukları, projelerin hızlı ve başarılı bitimiyse sonuçlanabilir. Ancak Yay’ın kırıcı ve dilinin kemiği olmadan konuşması, boğa burcunu kırabilir. Boğa daha temkinli ve konuşmadan önce kılı kırk yaran bir yapıya sahiptir. Yay aklına geleni söyler ve karşısındaki insanı kırabilir. Bunu fazla takmayın, yay burcunun içi dışı bir olduğu için, içinde birşey tutup arkadan konuşmaz. Olanı direkt olarak söyler. Boğa’nın buna adapte olması gerekmektedir.

Yatakta oldukça aktif olacak bu iki burç, boğanın romantizm arayışından dolayı bazı sorunlar yaşayabilir. Yay burcu daha ateşli ve çabukçudur. Ancak boğa daha romatik ve yavaş olmaktan yana olduğu için biraz buradan sorunlar başlayabilir.

Sonuç olarak birbirini anladığı ve adapte olduğu sürece oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu olarak sürebilecek bu ilişkide, çiftlerin anlayışlı ve sabırlı olması şartıyla birliktelikler uzun sürebilir. Ancak sabırsız ve anlayışsız olmak, bu iki burçtaki kişilerin ilişkisine zarar verecektir.

Boğa Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve yay burcu bir erkeğin arasında bir ilişki başladığında bu ilişki oldukça çaba isteyen ve zorlu bir ilişki olacaktır. Eğer ki birbirleri için bir çaba gösterirler ve birbirlerinden vazgeçmezlerse zorlansalar da uyumu yakalayabilir ve uzun bir birliktelik yaşayabilirler. Boğa burcu kadının evcimen bir yapısı vardır. Yay burcu erkeği ise bağımsız bir yapısı olması istediği ile anlaşmalarında sıkıntı çıkabilir. Ancak bunu beraber aşabilirler. Zorlu bir birliktelik yaşasalar da uyumu yakaladıklarında asla birbirlerinden kopmazlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İlişkileri çok eğlenceli olan iki burç yan yanadır. O kadar sıkıntılı gözükseler de Yay burcu kadınının Boğa burcuna karşı gösterdiği vurdumduymaz tavırları buna etki etmez. Boğa erkeği her zaman daha çok sarılır ve ona sahip çıkar. Uzun bir ilişki olmasının ve onların bu kadar tutumluluğu aslında ne kadar çok uyumlu olduklarını gösterir. Yay burcu kadını affedici olması, boğa erkeğinin inatçılığı ile hiç zıtlaşmadan uzun soluklu ve hatta evlilik ile ömür boyu mutlu bir hayat sürebilirler. Bu iki burç hem aşkta hem de arkadaşlıkta bir birleri ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Boğa ve Akrep Burç Uyumu

akrepBoğa ile Akrep arasında inanılmaz bir güçlü karışım mevcuttur aslında. İkisi de çok büyük arzulara ve fikirlere sahiptirler. Aslında ikisi de çok kararlı bir yapıya sahiptirler. Hiç bir konuda asla alttan almazlar. Bir akrep ile tanıştığınız’da ondan anneniz kadar etkilenir ve onu seversiniz. Kendinizde ne eksik ise onda olmasını beklersiniz. Aslında 2 farklı burcun bir çok benzer özelliği vardır.

Akrep aşkınız sizden daha araştırmacı ve daha saklamalıdır. Akrep burcu toprakla uyumldur.Akrep olanı biteni anlatmadan sizde yorum bekler.Kendini açmaz sizin onu açmanızı ister. Kendisi hakkında pek bilgi vermez sizden onun hakkında bilgi toplamanızı ister. Bu yüzden Akreplere açılmak biraz zordur. Yıllarca onun size açılmasını bekleseniz bile bu böyle olacaktır.
Akrep burcu hep bir gizli yönetici görevindedir.Her olaya karışır ama elinde bir maşa ile gezer adeta. Onun karıştığını kimse fark etmez.Sakin görünürler lakin çok büyük firtinalar koparabilirler. Tutkularını dizginlemek zordur. Gidişli gelişli bir yol vardır Akreplerde.

Akrep burcu mesela size gelip seni seviyorum demez bu yüzden aranızda kırgınlıklar oluşabilir, bu konularda dikkatli olmasınız. Birbirinizi zedelemeden bu konularda birbirinize yardımcı olmalısınız. Akrebin sezgileri çok güçlüdür. Kendisi bile buna sasirir ama tahminleri yüzde doksan dogrudur. Doğuştan psişik özellikleri gelişmiştir. Akrep para konusunda bir harikadır.Bir servet yönetebilir hatta bir kaç ev bile geçindirebilir. Akrep yatırım işlerini severek yapar. Akrep devlet işlerinde de başarıldır. Can alıcı noktaları seçer ve onun üzerinde yorumlar yaparak karşısındakini bezdirir. Akrebin fikirlerine güvenebilirsiniz. Boğa cinsel hayatta adeta bir enerji küpüdür.Daha derin duygular beslemez ve akrebe karşılık daha az duygu çerçevsine düşer. Akrep sizinle yatak’ta erotik dakikalar geçirmekten haz alır. Akrebi hayacanlandırmak ve onunla ihtiraslı bir ilişki isterseniz. Bu sizin için güçlü bir aşk olabilir.

Akrep sizi ya batırır yada zirveye taşır. Burada önemli olan birbirinize nasıl davrandığınız ve isteklerinizi karşılamanızdır.

Boğa Burcu Kadını İle Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bu ilişki kısa sürelidir. Uzun süreli bir aşk yaşayamazlar.  Sebepsiz nedenlerden dolayı uzun süreli ilişkiler de çok kavga ederler. Bu da ilişkinin uzun süreli olmayacağını ifade ederler. Birbirlerinde ki uyum fiziksel olarak birbirlerini etkilemekten başka bir şey değildir. Boğa kadının otoriter olması Akrep burcunun şüpheci olması bu ilişkiyi daha çok kızıştırmaktadır. Durun böyle olunca aşk onlar için zor bir durumdur. Lakin arkadaş olarak çok iyi anlaştıkları da görünmektedir.  Bunun sebebi eğlenceli yapılara sahip olmalıdır. Aşktan uzak ama arkadaşlık yakın bir uyumluluk gurubuna sahipler.

Boğa Burcu Erkeği İle Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerine uyumlu çiftler arasında yer almaktadır. Bu iki burç sevgilerini pekiştiren bir anlayış çerçevesindelerdir. Böyle olmasının sebebi hoş bir dili olan Akrep kadını ve cazibeli olması Boğa burcu erkeğinde farklı bir etki uyandırıyor. Aynı zamanda evine bağlı olan boğa erkeği sesiz duruşunun altında eğlenceli bir yapıda olması çok daha fazla Akrep kadınını ile iyi bir uyum sağlamasını sağlar. İkisi de anlayışlı olması aşklarında tutkulu bir ilişki olmasını sağlar. Uyumlu bir arkadaşlık ile birlikte iyi bir aşk da yaşayabilecek bir burç uyumudur.

 

Boğa ve Terazi Burç Uyumu

teraziTeraziler konusmayı çok severler.Her konuda herkesle tartışmayı çok severler.Fikirlerine değer verilmesini isterler,mantıklı yorumlar yaparkar,Boğa burçları ise terazilerin çok konuşmasını başkaları ile sohbet etmesini sevmez ve lüzümsüz bulur.Gergin bir gün sonunda eve gelirsiniz lakin terazi sizi bırakmaz konuşur’da konuşur susması için uyardığınız’da ise size küsebeilir. Terazi her konuyu düşünür ve geç kararlar verir bu’da aşk ilişkilerin’de sorunlar yaratır.Bir konuyu enine boyuna yatayına dikeyine incelerler,ne yaparsanız yapın illa sizinle konuşacak ve derdini anlatacak fikir alışverişin’de bulunacaktır. Bundan kurtuluş yoktur artık sizin için.Sizin kararsızlığınız onun bu üstün kararlılığı bir yerde size iyi gelecektir.

İstekleriniz biraz arttırarak ona her istediğinizi yaptırabilirsiniz sanabilirsiniz ama bu o kadar’da kolay değil,terazilerin yumuşak hafif narin görüntüsü sizi aldatır.Terazı son derece ve net bir şekil’de kararlı bir yapıya sahiptir ve onu pasif hale getirmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.Eğer kendini pasif duruma düşüren kişiyi bulur ise onla arasında artık ne var ise yoktur onun için.Öfkesi adeta bir alev topu gibidiri.Boga’yi kizdirmaktan ve öfkesinden çok çekinen Terazi neden ve nasil oldugunu anlamadan sizi etkileyerek, her dedigini yaptiracaktir.

Terazi dışarı çıkmak arkadaşları ile eğlenmek onlar ile zaman geçirmek ister ama siz eve düşkünsünüzdür aslında birbirinizi tamamlarsanız bazı konularda,sizin onun kadar arkadaş çevreniz yoktur ama onun arkadaş çevresi size’de yetecektir.Bu sizi yorabilir ama en iyisi sizler için orta noktayı bulmaktır bizce.Terazinin arkadaşları ile zaman geçirin ve terazinin nasıl olduğunu gözlemleyin.
Terazi Venüs tarafindan yönetilmektedir ve oldukça duygusal ve romantiktir.Fiziki açıdan bir teraziyi etkilemek oldukça kolaydır.Sadakat konusunda terazı kadar iyi olan başka bir alan yoktur.

Boğa Burcu Kadını İle Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını inatçı olması ve bir şeyi yapmak için ısrarcı olması Terazi erkeğini zora zorlamaktadır. Lakin bu iki burç ne kadarda ola birbirine uyumludur. Eğlenceli bir hayat sürebilseler ama bu uzun süre sürmeyecektir. Otoriter bir yapıya sahip olan boğa kadını ile meraklı terazi erkeği burcu bu konuda fazla iyimser olamazlar. Evine sadık olan burçlar arasında bulunan ikisi de ufak tartışmada ayrılmaya yatkınlardır. Bundan dolayı kısa süreli aşklar da daha çok iyi geçinirler.

Boğa Burcu Erkeği İle Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa erkeği otoriter sahiplik yönleri olması duygusal, cazibeli ve yaşam dolu terazi kadını için engel olmadığından uyumlulukları son derece iyidir. Sadık olan boğa burcu Terazi kadınını çok etkiler ve aşkları ebedi daim kalır. Terazi kadının da şehvetli oluşu boğa erkeğini son derece fazla etkilemektedir. Durum böyle olunca en taktir edilen uyumlu ve mutlu bir çifti sergileyen burç uyumudur. Boğa erkeğinin çocuklara ve ailesine karşı gösterdiği sıcaklık Terazi kadınının tutkusu ile birleşince mutlu ve huzurlu bir aile bağı kurulmuş oluyor.

Boğa ve Başak Burç Uyumu

bogaHayal gibi bir beraberlik olacaktır aslında sizinkisi. İkinizin’de toprak burcu olması size bir etken sağlayacaktır. İki toprak grubu burcun birlikteliğinden sokağa çıkmayan, para harcamayan, evim evim güzel evim modunda bir ilişki açığa çıkar. Başak kadınının güvenini bir kez kaybederseniz bir daha kolay kolay geri kazanamazsınız. Boğa erkekleri doğaları gereği sadık aşıklar olduğu için, başak kadınlarını dürüstlükleri ile cezbederler.

Başaklar çok endişeli bir yapıya sahiptirler aslında ama siz onlara iyi gelirsiniz. Sorumluluk duygusu ile yüklü oldukları için çok endişelidirler aslında. Size bir söz verirler eğer yapamazlar ise çok endişelenirler aslında ilişkide boğa ipleri gönüllü olarak başağın eline bırakır. Günlük işlerde başak yeri geldiğinde çirkefleşerek çiftin menfaatlerini korur. Başağın başa çıkamayacağı ciddi bir engelin ortaya çıkması durumunda boğa ipleri eline alır, gözünü karartıp önüne çıkan engeli ezer geçer. Bu yüzden bu çifti karşınıza almanız tavsiye edilmez. Konu eften püften de olsa, hayat memat meselesi de olsa, galip gelirler. Onun huyları çoktur böyle birbirinizi daha iyi tanımak için büyük bir etkendir aslında bunları yapmak. İkiniz de artık tek başınıza geçinebilir ev kurabilirsiniz, önemli konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Başak huzur doludur sadakatlidir ve güvenilirdir. Siz başağa güvenirseniz o da size güvenir ve karşılıklı güven duygusu altında bir ilişki sürebilirsiniz. Başak burcu zeki’dir ve sizi etkileyebilir, başaktan bir öğretmen gibi yararlanabilirsiniz onları ietisim aracı olarak görebilirsiniz. Başak yatak odasın’da çok iyidir bütün fantezilerinizi sizinle yapabilir ve sizi doyum noktasına taşıyabilir.başağın yanın’da huzurlusunuzudur ondan ayrılamak istemezsiniz.

Boğa Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ile aslan burcu erkeği arasında mutluluk ve uyum yakalanması oldukça zordur. Eğer ki birbirleri için bazı şeylerinden fedakarlık ederek uyumu yakalamak için uğraşırlarsa uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Ancak o uğraşların sonucunda da yeniden sorunlar çıkması çok büyük bir ihtimaldir. Başak burcu erkeğinin aşırı detaycı olması bazı zamanlar mantığı ile hareket etmesine neden olabilir. Buda boğa burcu kadınını kırabilir. Eğer birliktelikleri için uğraşıp birbirlerinden vazgeçmezlerse zorda olsa uyum yakalayabilirler.

Boğa Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve başak burcu kadını uyumu yakalamaları oldukça kolaydır. Hele ki fiziksel özellikleri benzediklerinde aralarında kusursuz denebilecek bir uyum olur. Fiziksel uyumluluk olduğu zaman hem sevgili oldukları zamanlar hem de evlendikleri zaman bu süreçler oldukça uzun süreli olabilir. Boğa burcu erkeği ve başak burcu kadını karşısındaki kişilere sadık olduklarından dolayı birbirlerine asla ihanet etmezler. Eğer aralarında bir sorun yaşanacaksa bu kesinlikle ihanetten dolayı olmaz. Ancak aralarında bir sorun yaşadıklarında ise bu sorunu aşmaları da birlikte hareket ettiklerinde daha kolay olacaktır.

Boğa ve Aslan Burç Uyumu

aslanAslan ile aslında birbirinize çok benzersiniz,ikiniz’de lükse düşkün partiler lokantalar aktiviteler güzel evler güzel elbiseler güzel ayakkabılar istersiniz.Güzel olan herşeyden zevk alırsınız aslında.İkinizde sokakta bir köpek görseniz onu sahiplenirsiniz.İlişkinizde bir üçüncüye asla yer yoktur.

Çok farklı şeyler düşünebilirsiniz birbirnize sık sık sevgi gösterebilir buna git gide alışabilirsnizi.Güvenlik duygusu arasınız birbiriniz’de ve bunu sevginiz ile örtersiniz.
Aslan abartmalardan hoşlanır siz sevgi ve saygıdan hoşlanırsınız,Asla bir Aslanı ihmal etmeyin onu artık sevmediğinizi ondan nefret ettiğinizi bile düşünebilir ona sevgi gösterin ve asla onu tertk etmeyin.Sizi yanlış anlamamasına özen gösterin.

Aslan size bir süpriz partı yapabilir sanat ile uraştığını kanıtlamak isteyebilir lakin aslan aslında pohpohlanmak ister ve sizden ilgi bekler.Aslanlar reklamcı oyuncu televizyon programcısı olabilir hepsi aslında bir meslek sahibidir ama en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebiir.Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz ve şaşırırsınız.Özelliklerinizi kullanın ve ilişkinize gölge düşürmeyin ve ilişkinizi sürdürün.Boğa çok sabirlıdır ne yaparsanız yapın onun sabırını asla kıramazsınız.Siz en iyisini yapın ki boğa’da size karşı en iyisini yapsın.
Aslında birbirinize çok benzersiniz ve maddeye önem vermezsiniz. Etrafınızda şahşahalı eşyalar istersiniz ve zevkinizi tatmin etmek isterseniz çoğu zaman. Aslan kanıtlı olmak ve geçici olmamak ister ve sizden’de bunu bekler aslında.

Boğa Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve aslan burcu erkeği asla kolay kolay anlaşamaz. Çok zıt yönlerinin olmasından dolayı uyum yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu kadını ve aslan erkeği bir ilişkiye başladıkları zaman ilk zamanlar hiçbir sıkıntı yaşamayabilirler. O esnada oldukça heyecan verici ve mutlu bir ilişki yaşarlar ancak bir süre sonra bu büyü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Büyü bozulduğu zaman ise ilişkilerini toparlamakta oldukça zorluk çekerler. Bu yüzden ilişkileri oldukça kısa süreli sürer. Çünkü ilişkileri uzadıkça iki taraf birbirinden sıkılmaya başlarlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Aslan Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ile aslan kadını arasında uzun süreli asla bir uyum yakalanmaz. Boğa burcu erkeği karşısındaki kişiyi yönetmeyi oldukça sever ancak aslan kadını başkası tarafından yönetilmekten oldukça nefret eder. Bu yüzden ikili arasında büyük gerginlikler yaşanabilir. Ancak boğa erkeği ve aslan kadını aralarında kısa süreli bir ilişki yaşamaya başladıklarında pek fazla sorun yaşamadan ve birbirlerini çok fazla kırmadan bu birlikteliği bitirebilirler. Bu iki burcun uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça sakıncalıdır. Her iki tarafında çok üzülmesine sebep olabilir.

Boğa ve Yengeç Burç Uyumu

akrepYengeç burcunun burçlar dünyasında en iyi anlaştığı burçlardan biri, boğa burcudur. İkili için birbirlerine uygun birer insan olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Boğa burcu her zaman açık, net ve dürüst olmaktan yanadır. Yalan söylemez ve yalana da tahammül edemez. Bu durumda bazı burçlarla anlaşması zor olacaktır. Ancak yengeç burcu sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden o da hoşlanmaz. Bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır.

Bir su ve toprak grubu birlikteliği olan boğa ve yengeç burçları ikilisi, iyi bir uyum içinde olurlar. Her iki burç da hayattan ne istediğini bilen ve kararlı insanlardır. Bu noktada birbirlerini anlamaları da zor olmayacaktır. Boğa burcu, lider bir karaktere sahiptir ve onun için yengeç burcundan daha iyi bir partner bulmak zordur. Çünkü yengeç, karşısındakini idare etmeyi çok iyi bilir ve alttan alan taraf genellikle o olur.

Boğa burcu ve yengeç burcu birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır. Yengeç burcu, güvenmek ister ve yaslanabileceği bir omuz arar. Onun bu aradığı, boğa burcunda vardır. Güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan boğa burcu insanı, yengeç burcu için en iyi partnerlerden biri olacaktır. Yatakta da iyi bir ikili olacağını düşündüğümüz boğa ve yengeç ikilisi, bizden 10 üzerinden 9 alıyor.

Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği arasında oldukça uyumlu ve neşeli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve her olayda empati yapabilmelerinden dolayı karşılarına çıkan her sorunu çözebilirler. Uyum konusunda sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri de oldukça uzun sürebilir. Yengeç burcu erkeği oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise oldukça evine düşkündür. Bu özelliği yengeç erkeğinin oldukça hoşuna gitmektedir. Ancak yengeç burcu kadının ilk önce yengeç erkeğine güvenmesi gerekmektedir.

Boğa Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadının Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını oldukça kolay kırılabilir. Boğa burcu erkeği ise özellikle kızdığında oldukça yıkıcı olabilmektedir. Eğer ki bu iki burç bu durumu aşmayı başarabilirlerse aralarında uyumu yakalamaları oldukça yüksektir. Hem aşk ilişkilerinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay zorluk yaşamayan  bu ikili aralarındaki uyumu yakaladıklarında kolay kolay kaybetmezler. Evlilik yoluna çıkan boğa burcu erkeği ve yengeç kadınının fiziksel özellikleri ne kadar birbirine benzerse o kadar mutlu olurlar. Mutluluğu yakaladıklarında ise kolay kolay kaybetmezler.

Boğa ve İkizler Burç Uyumu

bogaİki zıt kutbun birbirini çektiğini düşünecek olursak, boğa ve ikizler burcu ilişkisi için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Boğa burcu, daha oturaklı, daha sakin ama bir o kadar da inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler ise egosu fazla yüksek olmayan ama daha hareketli ve eğlenceli bir burçtur. Her ikisi de birbirine ayak uydurabilirlerse, o zaman boğa ve ikizler burcu ilişkisi için de umut var demektir. Boğa ve ikizler ikilisi, şu noktada birbirlerine ayak uydurmalıdır. Biri evcimen, diğeri ise çok sosyal bir burçtur. Bu noktada anlaşabilirlerse, bu eğlenceli bir ilişkiye dönüşebilir.

Hazır cevap ve zeki bir burç olan ikizler, entelektüelliği ile boğa burcunu etkilemeyi başarır. Boğa burcunun zekası ve bilgi dolu oluşu da ikizleri kendine çeken nokta olacaktır. Hayat tarzları birbirinden biraz farklı olan bu iki burcun birbirlerinden ne kadar etkilendiklerine bağlıdır. Düşünceli, ilgili ve dikkatli bir burç olan boğa burcu, aynı zamanda çok tedbirlidir ve bir şeyi yapmadan önce 10 kez düşünebilir. İkizler burcu ise bazen kafasına ne eserse onu yapar. Bu, ilişkide kilit noktalardan biridir.

İkizler burcu, kendi gibi olan biriyle olmaktan sıkıldığında, boğa burcunun kollarında mutluluğu ve gerçek bir ilişkiyi bulabilir. Ama yine de, boğa burcunun da dikkatli olması gerekir. Egosu zaman zaman fazla yükselen boğa burcunun bu ilişkide fedakarlık yapması gereken zamanlar olacaktır.

Boğa Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadının sakin yapısına nazaran oldukça otoriter bir yapısı vardır. İkizler burcu erkeği ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak ikizler burcu erkeğinin sürekli çocuksu tavırları ve aşırı ilgi beklemesi boğa kadını sıkabilir. Bundan dolayı aralarında sıkıntılar yaşanabilir. Aslın bu iki burcun ortak yönleri bulunsa da farklı yönleri oldukça fazladır bundan dolayı bu iki burç hem ilişkilerinde hem de arkadaşlıklarında kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu kadını ve İkizler burcu erkeğinin bir ilişki yaşaması iki tarafında yıpranmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadının Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve ikizler burcu kadını birbirlerine tamamen zıt iki karaktere sahiptirler. Bundan dolayı hem arkadaşlık ilişkilerinde hem de aşk ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu erkeğinin ve ikizler kadınının bir uyum yakalaması oldukça zordur. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilirler ancak ilerleyen günlerde zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkabilir. Eğer ki bu sorunları aşmaya çalışırlarsa aşabilirler ancak buda onları oldukça yıpratacaktır. Boğa burcu erkeği aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler kadını ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Buda bu ikilinin zor anlar yaşamasına neden olabilir.

Boğa ve Boğa Burç Uyumu

bogaBoğa burcu, toprak grubuna mensuptur. Bu yönüyle oldukça çalışkan, ilişkilerinde sadık, evine bağlı, tutkulu ve bir o kadar da inatçı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Boğa burcu, diğer toprak grubu burçları ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Aynı burçtan diğer bir boğa burcu insanı ile de harika bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcu, ne istediğini bilen, hayattan beklentileri olan bir insandır. Diğer bir boğa burcu da benzer karaktere sahip olduğu için, romantik ve uzun bir ilişki yaşayabilirler. Boğa burcu, kilo almaya çok meyillidir. Her ikisi de sosyalleşmek yerine birlikte evde vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirirlerse,  ikisinin birden kilo alması da kaçınılmaz olacaktır.

Boğa burcunun egosu zaman zaman çok yüksek olabilir, bu da karşısında yine egosu yüksek birinin olması durumunda kavgayı kaçınılmaz yapabilir. Ancak yine de genelde birbirlerini anlayacakları için, bu ilişki uzun ve sonunda da evlilikle sonuçlanan bir ilişki olabilir. Bu ilişkide tutku olacaktır, onun yanında da sevgi, aşk, güven ve huzuru ve tüm bunların yanında inadı da görebilirsiniz. Her iki taraf da inatçıdır.

Bu ilişkide zaman zaman bir tarafın, zaman zaman da diğer tarafın fedakarlık yapması gerekir. Çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz. İnat ve gururu rafa kaldıran taraf olursa, o zaman bu ilişki de bizden 10 üzerinden 8 alır.

Boğa Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve boğ burcu erkeği aynı burca sahip olmalarından dolayı birçok ortak özellikleri bulunmaktadır. Bu ikilinin kuracakları ilişki kusursuz denebilecek kadar güzel olacaktır. Özellikle sevgili oldukları anlarda hiçbir sorun yaşamazlar. Boğa burcu kadını sakin ve sessiz boğa burcu erkeği de hakimiyet kurmayı sevdiğinden dolayı oldukça anlaşırlar. Ancak bu durum evlilik kararları aldıkları zaman değişebilir. İkisinin de aynı yapıda olmasından dolayı sorunlar çıksa da bu sorunları beraber aşabilirler.

Boğa Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını arasında olan ilişki oldukça heyecan verici olacaktır. Sevgili oldukları dönem boyunca sorunsuz bir ilişkileri olurken evlilik sürecinde bazı sorunlar yaşayabilirler ama sorunlara kolay çözüm bulma yönleri ile bu sorunları aşabilirler. Boğa burcu erkeği gerek iş hayatında gerek ilişkilerinde oldukça yapıcı bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise sakin bir yapıya sahiptir. Her iki burcun evine bağlı olması birbirlerinin hoşlarına gidecektir. Evlilik sürecinde sorunları olsa da boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını oldukça uyumlu bir çifttir.

Boğa ve Koç Burç Uyumu

bogaAceleci Koç’un bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Koç ve boğa hayata oldukça farklı pencerelerden baksa da, zor durumlarda ve uzun vadeli ilişkilerde oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Bir koç, boğa’nın derdini çok iyi anlayacak ve ona karşı empati yapabilecektir. Bu iki burca mensup kişiler, ilk başta zorluk çekseler de, ilerleyen dönemlerde oldukça uyumlu ve ayrılmaz birer çift olabilirler. Önemli olan çaba sarf etmeleri ve istekli olarak ilişkiye başlamaları. Gerisini zamana bırakıp oldukça mutlu olabiliecek bu uyuma on üzerinden 8 veriyoruz.

Koç burcu ve boğa burcu birbirlerinden farklı karakterlere sahip kişilerdir. Ama belki de onları bir araya getiren yine onların zıtlıklarıdır. Bu ikili, zaman zaman birbirlerine ters düşseler de birbirlerini tamamlayacaklardır. Çünkü her ikisi de aklı başında kişiler oldukları için, orta yolu bulma konusunda zorlanmayacaklardır. Ancak her ikisinin de biraz inatçı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu durumda tartıştıklarında ilk adımı atan kim olur biz de merak ediyoruz. Bu ilişkide koç burcunun tutkulu bir aşık olması, boğanın başını döndürecektir.

Boğa burcu sadıktır, güvenilirdir ve anlayışlıdır. Bu durumda koç burcu ona güvenmekte zorlanmayacaktır. Boğa burcu, kısa süreli değil, uzun süreli ilişkilerin insanıdır. Kalıcılıktan hoşlanır ve sürekli eş değiştirmek ya da yeni arayışlar içine girmek ona göre değildir. Boğa burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir. Koç burcu da öyle. Koç burcu, bu ilişki ile hayatına düzen katarken, bu ilişki ile boğa burcunun hayatına da renk gelecektir. Bu ikili genellikle ben merkezli kişiler oldukları için, şimdilik ilişkilerindeki tek problem o olacak gibi görünüyor.

Boğa Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Burç Uyumu ve Aşk Uyumu

Koç burcu erkeği ve boğa burcu kadını ilişkileri arasında uyumu yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu kadını basit fikirlere sahiptir o yüzden çok fazla yenilikten hoşlanmaz bu durumda koç burcu erkeğini bir süre sonra sıkmaya başlar. Çünkü koç erkeği yenilikleri seven bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını hem günlük hayatında hem de ilişkilerinde canlı bir yapıya sahip değildir. Bu özellik ise koç burcu erkeğinin uzaklaşmasına neden olacaktır. Öte yandan koç erkeğinin sürekli değişiklik göstermesi boğa kadınının bir türlü uyum sağlayamamasına neden olacaktır. Bu sebeplerden dolayı bu iki burcun ilişkileri kısa süreli bir ilişki olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Koç burcu kadını ve boğa burcu erkeği çok iki farklı kişiliğe sahiptirler. Ortak yönleri de olsa gene de bu yönler pek fazla ortaya çıkamaz. Bu yüzdende bu iki burca sahip kişilerin ilişkileri çok uzun sürmez. Eğer bu iki burç evlenme kararı alırsa evlendikten bir süre sonra mutlulukları sönmeye başlayacaktır. Eğer ki koç burcu kadını boğa burcu erkeğinin arada sırada yaptıkları kaçamaklara göz yumar ve görmemezlikten gelirse bu ilişki biraz daha uzun sürebilir. Ancak Koç burcu kadını bu konuda oldukça hassas olduğu için bu ilişki her iki tarafı da oldukça yıpratacaktır.