Boğa ve Terazi Burç Uyumu

Teraziler konusmayı çok severler.Her konuda herkesle tartışmayı çok severler.Fikirlerine değer verilmesini isterler,mantıklı yorumlar yaparkar,Boğa burçları ise terazilerin çok konuşmasını başkaları ile sohbet etmesini sevmez ve lüzümsüz bulur.Gergin bir gün sonunda eve gelirsiniz lakin terazi sizi bırakmaz konuşur’da konuşur susması için uyardığınız’da ise size küsebeilir. Terazi her konuyu düşünür ve geç kararlar verir bu’da aşk ilişkilerin’de sorunlar yaratır.Bir konuyu enine boyuna yatayına dikeyine incelerler,ne yaparsanız yapın illa sizinle konuşacak ve derdini anlatacak fikir alışverişin’de bulunacaktır. Bundan kurtuluş yoktur artık sizin için.Sizin kararsızlığınız onun bu üstün kararlılığı bir yerde size iyi gelecektir.

İstekleriniz biraz arttırarak ona her istediğinizi yaptırabilirsiniz sanabilirsiniz ama bu o kadar’da kolay değil,terazilerin yumuşak hafif narin görüntüsü sizi aldatır.Terazı son derece ve net bir şekil’de kararlı bir yapıya sahiptir ve onu pasif hale getirmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.Eğer kendini pasif duruma düşüren kişiyi bulur ise onla arasında artık ne var ise yoktur onun için.Öfkesi adeta bir alev topu gibidiri.Boga’yi kizdirmaktan ve öfkesinden çok çekinen Terazi neden ve nasil oldugunu anlamadan sizi etkileyerek, her dedigini yaptiracaktir.

Terazi dışarı çıkmak arkadaşları ile eğlenmek onlar ile zaman geçirmek ister ama siz eve düşkünsünüzdür aslında birbirinizi tamamlarsanız bazı konularda,sizin onun kadar arkadaş çevreniz yoktur ama onun arkadaş çevresi size’de yetecektir.Bu sizi yorabilir ama en iyisi sizler için orta noktayı bulmaktır bizce.Terazinin arkadaşları ile zaman geçirin ve terazinin nasıl olduğunu gözlemleyin.
Terazi Venüs tarafindan yönetilmektedir ve oldukça duygusal ve romantiktir.Fiziki açıdan bir teraziyi etkilemek oldukça kolaydır.Sadakat konusunda terazı kadar iyi olan başka bir alan yoktur.

Google Reklamları