Boğa ve Koç Burç Uyumu

bogaAceleci Koç’un bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Koç ve boğa hayata oldukça farklı pencerelerden baksa da, zor durumlarda ve uzun vadeli ilişkilerde oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Bir koç, boğa’nın derdini çok iyi anlayacak ve ona karşı empati yapabilecektir. Bu iki burca mensup kişiler, ilk başta zorluk çekseler de, ilerleyen dönemlerde oldukça uyumlu ve ayrılmaz birer çift olabilirler. Önemli olan çaba sarf etmeleri ve istekli olarak ilişkiye başlamaları. Gerisini zamana bırakıp oldukça mutlu olabiliecek bu uyuma on üzerinden 8 veriyoruz.

Koç burcu ve boğa burcu birbirlerinden farklı karakterlere sahip kişilerdir. Ama belki de onları bir araya getiren yine onların zıtlıklarıdır. Bu ikili, zaman zaman birbirlerine ters düşseler de birbirlerini tamamlayacaklardır. Çünkü her ikisi de aklı başında kişiler oldukları için, orta yolu bulma konusunda zorlanmayacaklardır. Ancak her ikisinin de biraz inatçı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu durumda tartıştıklarında ilk adımı atan kim olur biz de merak ediyoruz. Bu ilişkide koç burcunun tutkulu bir aşık olması, boğanın başını döndürecektir.

Boğa burcu sadıktır, güvenilirdir ve anlayışlıdır. Bu durumda koç burcu ona güvenmekte zorlanmayacaktır. Boğa burcu, kısa süreli değil, uzun süreli ilişkilerin insanıdır. Kalıcılıktan hoşlanır ve sürekli eş değiştirmek ya da yeni arayışlar içine girmek ona göre değildir. Boğa burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir. Koç burcu da öyle. Koç burcu, bu ilişki ile hayatına düzen katarken, bu ilişki ile boğa burcunun hayatına da renk gelecektir. Bu ikili genellikle ben merkezli kişiler oldukları için, şimdilik ilişkilerindeki tek problem o olacak gibi görünüyor.

Google Reklamları