Boğa ve Aslan Burç Uyumu

aslan
Aslan ile aslında birbirinize çok benzersiniz,ikiniz’de lükse düşkün partiler lokantalar aktiviteler güzel evler güzel elbiseler güzel ayakkabılar istersiniz.Güzel olan herşeyden zevk alırsınız aslında.İkinizde sokakta bir köpek görseniz onu sahiplenirsiniz.İlişkinizde bir üçüncüye asla yer yoktur.
Çok farklı şeyler düşünebilirsiniz birbirnize sık sık sevgi gösterebilir buna git gide alışabilirsnizi.Güvenlik duygusu arasınız birbiriniz’de ve bunu sevginiz ile örtersiniz.
Aslan abartmalardan hoşlanır siz sevgi ve saygıdan hoşlanırsınız,Asla bir Aslanı ihmal etmeyin onu artık sevmediğinizi ondan nefret ettiğinizi bile düşünebilir ona sevgi gösterin ve asla onu tertk etmeyin.Sizi yanlış anlamamasına özen gösterin.
Aslan size bir süpriz partı yapabilir sanat ile uraştığını kanıtlamak isteyebilir lakin aslan aslında pohpohlanmak ister ve sizden ilgi bekler.Aslanlar reklamcı oyuncu televizyon programcısı olabilir hepsi aslında bir meslek sahibidir ama en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebiir.Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz ve şaşırırsınız.Özelliklerinizi kullanın ve ilişkinize gölge düşürmeyin ve ilişkinizi sürdürün.Boğa çok sabirlıdır ne yaparsanız yapın onun sabırını asla kıramazsınız.Siz en iyisini yapın ki boğa’da size karşı en iyisini yapsın.
Aslında birbirinize çok benzersiniz ve maddeye önem vermezsiniz. Etrafınızda şahşahalı eşyalar istersiniz ve zevkinizi tatmin etmek isterseniz çoğu zaman. Aslan kanıtlı olmak ve geçici olmamak ister ve sizden’de bunu bekler aslında.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:


DMCA.com Protection Status