Boğa ve Akrep Burç Uyumu

Boğa ile Akrep arasında inanılmaz bir güçlü karışım mevcuttur aslında.İkisi’de çok büyük arzulara ve fikirlere sahiptirler.Aslında ikisi’de çok kararlı bir yapıya sahiptirler.Hiç bir konuda asla alttan almazlar.Bir akrep ile tanıştığınız’da ondan anneniz kadar etkilenir ve onu seversiniz.Kendinizde ne eksik ise onda olmasını beklersiniz.Aslında 2 farklı burcun bir çok benzer özelliği vardır.
Akrep aşkınız sizden daha araştırmacı ve daha saklamalıdır.Akrep burcu toprakla uyumldur.Akrep olanı biteni anlatmadan sizde yorum bekler.Kendini açmaz sizin onu açmanızı ister.Kendisi hakkında pek bilgi vermez sizden onun hakkında bilgi toplamanızı ister.Bu yüzden Akreplere açılmak biraz zordur.Yıllarca onun size açılmasını bekleseniz bile bu böyle olacaktır.
Akrep burcu hep bir gizli yönetici görevindedir.Her olaya karışır ama elinde bir maşa ile gezer adeta.Onun karıştığını kimse fark etmez.Sakin görünürler lakin çok büyük firtinalar koparabilirler.Tutkularını dizginlemek zordur.Gidişli gelişli bir yol vardır Akreplerde.

Akrep burcu mesela size gelip seni seviyorum demez bu yüzden aranızda kırgınlıklar oluşabilir,bu konular’da dikkatli olmasınız.Birbirinizi zedelemeden bu konularda birbirinize yardımcı olmalısınız.Akrebin sezgileri çok güçlüdür. Kendisi bile buna sasirir ama tahminleri yüzde doksan dogrudur. Dogustan psisik özellikleri gelismistir.Akrep para konusunda bir harikadır.Bir servet yönetebilir hatta bir kaç ev bile geçindirebilir.Akrep yatırım işlerini severek yapar.Akrep devlet işlerinde’de başarıldır.Can alıcı noktaları seçer ve onun üzerinde yorumlar yaparak karşısındakini bezdirir.Akrebin fikirlerine güvenebilirsiniz.Boğa cinsel hayatta adeta bir enerji küpüdür.Daha derin duygular beslemez ve akrebe karşılık daha az duygu çerçevsine düşer.Akrep sizinle yatak’ta erotik dakikalar geçirmekten haz alır.Akrebi hayacanlandırmak ve onunla ihtiraslı bir ilişki isterseniz.Bu sizin için güçlü bir aşk olabilir.

Akrep sizi ya batırır yada zirveye taşır. Burada önemli olan birbirinize nasıl davrandığınız ve isteklerinizi karşılamanızdır.

 

Google Reklamları