Başak ve Balık Burç Uyumu

balikBalık burçlarının zor anlaştığı insan sayısı oldukça azdır. Oldukça duygusal ve hassas bir yapıya sahip olan balıklar, insanların ruhuna dokunmayı çok iyi bilir. Bu nedenle başak ve başak burç uyumu da bizden geçer not alıyor. Balık burcunun sezgileri oldukça gelişmiştir, başak burcunun ne istediğini de çok iyi anlayabilecektir.

Balık burcu evine oldukça bağlıdır, başak burcu da oldukça çalışkan. Özellikle balık kadını başak erkeği aşk uyumu ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Birbirini anlayan iki burç olan başak ve balık, birlikte, baş başa oldukça hoş vakit geçirebilirler. Balık burcu ve başak burcu uyumu için söyleyecek çok fazla şey yok. Bu ilişkinin evlilikle sonuçlanmaması için hiç bir sebep yok. Eğer birbirlerini dinlemeye ve anlamaya çalışırlarsa, onlardan daha mutlu bir çift olmayacak.

23 ağustos-22 eylül tarihleri arasında dünyaya gelen başak burcu ve 19 şubat-20 mart tarihleri arasında dünyaya gelen balık burcu birlikteliğinde, libidolar tavan yapabilir. Romantik ve duygusal görünen balık burcu, başak burcunun etkisi altına girdiğinde ikilinin arasında inanılmaz bir çekim olacaktır. Hatta bu ikili, birlikte evden çıkmak istemeyebilir. Başak burcu, mantığı ile hareket eder, ama bu ilişkide her şey tersine dönebilir. Balık burcunun duygusal dünyasının etkisi altına giren başak burcu, bu ilişkide dengeyi kurabilirse, hem kendi mutlu olacak, hem de karşısındaki balık burcunu mutlu edecektir.

Başak burcuna mensup kişiler, zaman zaman her şeyi ben bilirim edalarında etrafta gezinebilirler. Onların bu tavırları da birçok burca itici gelebilir. Ama balık, yönetilmekten hoşlanır. İlişkilerinde ipleri karşı tarafa vermekten çekinmez. Bu durumda, bu ikilinin anlaşmaları zor olmayacaktır. Bu ilişki zaman zaman tehlikeli de olabilir. Çünkü başak mantığı ile hareket eder ve tartışma anında aklından geçeni söyleyebilir. Ama burada dikkatli olması gerekiyor, çünkü balık burcunun en ufak bir sözle bile kırılabilecek kadar hassas bir kalbi vardır.

Başak Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Balık erkeği ile kurulacak tüm ilişkiler oldukça duygusal geçecektir. Balık erkeği ne kadar sahiplenmeye ihtiyaçları varmış gibi gözükse de başak kadınının bu ilişkiye temkinli yaklaşması gerekmektedir. Başak burcu gerçekçiliği yüzünden balık burcundan bir süre sonra sıkılabilir. Bu zamana kadar eğlenceli vakit geçirseler de bir anda her şey unutulabilir ve çok büyük sorunlar yaşayabilirler. Öte yandan sorunları el ele vererek ve empati kurarak aşmaya çalışırlarsa aralarındaki uyumu yakalayabilirler. İşte o zaman çok mutlu olurlar.

Başak Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği için en uygun eş adaylarından biri olan balık burcu kadını başka erkeğini tamamlayan en önemli parçadır diyebiliriz. Hem arkadaşlık hayatlarında hem de özel hayatlarında oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Aralarında bazı sıkıntılar yaşansa da bunu el ele vererek aşabilirler. İşte o zaman onları kimse ayıramaz. Başak erkeği balık kadını istediği gibi yönetebilir ancak bu balık kadınının istediği düzeye kadar olabilir. Her iki burç içinde birbirlerine sahip çıkmaları oldukça önemlidir. Bu iki burç ellerindeki ile mutlu olmayı her zaman bilirler.

Başak ve Kova Burç Uyumu

kovaÖzgür ruhu ile tanıdığımız kova burcunun bu enerjisine ayak uydurabilecek çok fazla burç yoktur. Başak ise çalışkanlığı ve iş hayatındaki başarısı ile konuşulmak ister. Bu ikili, birbirine zıt karakterlerdir. Hasat zamanı dünyaya gelen ve toprak grubuna mensup başak burcu ile su grubuna mensup kovalar birlikte nasıl bir çift olacaklar biz de merak ediyoruz doğrusu.

Başak aşka ve aileye fazlasıyla değer verir. Kova ise rahat ve özgür olduğu bekarlık günlerinden kolay kolay vazgeçmez. Kovayı evliliğe ikna etmek başak burcu için çok da kolay olmayacaktır. Ancak yine de burç özelliklerine bakarak bu ilişki yürümez diyemeyiz. Her iki taraf da hayatını partnerine göre düzenler ve birbirlerini dinlemeyi başarırlarsa, bu ilişki umut vaat ediyor. 10 üzerinden 6 verdiğimiz başak ve kova ikilisi, bu puanı arttırmak onların elinde.

Başak burcu ve kova burcu birlikteliğinin genellikle mutlu sonla bitmeyeceği söylenir. Bu onların karakterlerinin ve hayatlarının farklı olmasından da kaynaklanır. Çünkü kova burcu fazla eğlenceli ve çılgın olabilir. Başak burcu ise daha sakin ve mantıklıdır. Bu durumda birbirlerini anlamak konusunda sıkıntıya düşebilirler. Ancak bu, çok iyi iki arkadaş olamayacakları anlamına gelmez. Hatta ikisi çok iyi dost da olabilirler. Birbirlerini tamamlayacakları konusunda şüphemiz yok. Biri diğerini eğlendirirken, diğeri de ona akıl verip, onu dinleyecektir. Ama aşk hayatında o kadar başarılı olacaklarını söylemek biraz güç olacaktır.

Aşk her şeyi affetmediği gibi, her şeyi de görmezden gelmez. Başak ve kova burçları birlikteliğinde, birbirlerine ters düştükleri noktalarda ciddi tartışmalar çıkabilir. Öyle ki başak kovanın hal ve tavırlarından hoşlanmayabilir. Ama yine de aralarındaki güçlü bağ, onları birbirinden ayrılma fikrinden uzaklaştıracaktır. Her ikisine de iş düşüyor. Başak çenesini tutar, kova burcu da hareketlerine daha dikkat ederse mutlu sona ulaşacak bir ilişki olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Kova burcu erkekleri oldukça dalgın ve unutkan bir yapıya sahiptirler ve asla dakik değillerdir. Çok hayalci olan kova erkeğinin bu durumu başak kadınını oldukça sıkar ve kimi zaman üzülmesine neden olabilir. Çünkü başak kadını her zaman gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Bundan dolayı bu iki burç hep bir anlaşmazlık içine girebilirler. Uzun bir süre ilişki yaşadıkları zaman sıkıntılar da baş göstermeye başlar. Bundan dolayı arkadaş kalmaları en mantıklı karardır. Öte yandan anlaşabilecek huyları da olsa kimi zaman bunlar hep geride kalır. Başak burcu kova erkeğinde hiçbir zaman istediğini bulamaz.

Başak Burcu Erkeği İle Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği kova kadınından çok etkilenir. İlk buluşmada kova kadını başak erkeğini anında etkileyebilir. Mesela arkadaş oldukları zamanlarda bile birbirlerine karşı hep bir çekim içindedirler. Başak erkeğinin kendince koyduğu kuralları katı bir şekilde değil de yumuşak bir dil ile yerle bir edebilir. Kova kadını başak erkeğini nasıl yumuşatacağını çok iyi bilir. Böyle olunca başak erkekleri neye uğradıklarını şaşırırlar. Birbirinize çok zaman ayırırsanız ve çok zaman geçirirlerse aralarında uyumu yakalamaları çok kolay olacaktır. Aranızdaki uyumu yakaladığınızda ise kolay kolay kaybetmezseniz.

Başak ve Oğlak Burç Uyumu

oglakBir oğlağın anlaşabileceği başka biri varsa, o da diğer bir oğlak ya da başaklardır. Oğlak burcunun işkolikliğini bilmeyen yok. Onun bu tutumu ve hırsı birçok hovarda burç tarafından gereksiz ve saçma görünebilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başaklar, oğlakları çok iyi anlayacaktır, çünkü kendileri de en az oğlaklar kadar hırslı ve çalışkandır. Hem oğlak hem de başak toprak grubunda oldukları için hemen hemen benzer özellikleri taşırlar. Bu onların mutlu bir çift olabileceğine işaret ediyor. Oğlak, dışarıdan oldukça soğuk ve antipatik görünebilir. Ancak yine de, içinde küçük bir çocuk kadar duygusal bir kalbin olduğunu bilmeniz gerekiyor. Onun o katı ve soğuk görüntüsü, kendini korumak için ördüğü duvardan kaynaklanıyor. Başak, romantik sözleri ile değil de hareketleri ile oğlağa güven verebilirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır.

Başak ve oğlak burcu birlikteliği hakkında çok şey söylenebilir. Ama birbirlerini tamamlayan bu ikili, beraber oldukları sürece birbirlerine harika vakitler yaşatabilirler. Hayatta benzer hedeflere ve zevklere sahip olan ikili, özellikle çalışmaktan çok hoşlanır. Özellikle oğlak adeta çalışmak ve kazanmak için dünyaya gelmiştir. Burçlar dünyasında onu en iyi anlayan ise hasat zamanı dünyaya gelen ve en az onun kadar çalışkan olan başak burcu olacaktır. Başak ve oğlak burcu ilişkileri genellikle uzun ömürlü olur. Sakin ama bir o kadar da duygusal bir birliktelik yaşayacaklardır.

Başak burcu, zaman zaman vurdum duymaz olabilir. Onun bu vurdumduymazlığı da oğlak burcunun sinirlerini zıplatabilir. Bu kusursuz gibi görünen ilişki de bir anda çıkmaza girebilir. Oğlak burcuna mensup kişiler, genellikle her şeyi kontrol etmeyi ve kontrol altında tutmayı sever. Başak burcu buna karşı çıkabilir. Çünkü onun doğasında kontrol altında tutulmak, göz hapsinde olmak yoktur. Bu nedenle akrep burcu ile hiç anlaşamaz. Oğlak burcu ile de zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Bu ikili, özellikle iş ortamında iyi birer arkadaş olacaklardır. Aşk hayatında ise birbirlerini anlamaları gerekiyor. Aksi takdirde bu ilişki biraz sıkıntılı olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu erkeği hayatının her yerinde düzen ve uyum arayan burçlardan bir tanesidir. Başak kadını da böyle olduğu için kimi zaman sorunlar yaşayabilirler. Her ne kadar birbirleri için çok uyumlu bir çift olarak gözükseler de aralarında sorunlar yaşanmaya başladığı an eğer ki bu sorunları gideremezlerse işler daha çok sarpa sarabilir. Mesela birbirlerini daha çok kırarak o unutulmaz aşklarını ve güzel günlerini bir anda unutabilirler. İki burçta asla ama asla düşüncesizliğe gelemezler. Eğer ki böyle bir durum olursa geri dönülmesi çok zor kararlar alabilirler. Ancak şunu unutmamak gerekir ki eğer bu sorunları aşarlarsa birbirlerine oldukça bağlı olacaklardır.

Başak Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği ve oğlak kadını karakter olarak birbirine oldukça yakın burçlardan bir tanesidir. Oğlak kadınının narin yapısını kırmamaya oldukça özen göstermelidir bir başak erkeği. Eğer özen göstermez ise oğlak kadını kendini savunmaya geçer ve aralarında geri dönülmez sorunlar oluşabilir. Özellikle başak erkeği oğlak kadınına tutamayacağı bir söz asla vermemelidir. Yoksa oğlak kadını bunu başak erkeğinin burnundan fitil fitil getirir. Eğer ki başak erkeği oğlak kadını ile sadece zaman geçirirse ve onun tek gecelik ilişkiler kurmak isterse çok yanlış yapar. Çünkü oğlak kadının çok narin bir yapısı vardır ve çok çabuk kırılır.

Başak ve Yay Burç Uyumu

yayAteş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup başakların ilişkisi oldukça tutkulu bir beraberliği doğurabilir. Ateş grubu burçlar yatakta oldukça ateşli ve tutkuludur. Yay ise cinselliği daha yavaş ve sakin yaşamayı sever. Birlikte ortak bir nokta bularak pekala yatakta da harika bir çift olabilirler. Başak ve yay ikilisi bizden 7 puan alıyor, ancak bu puanı arttırmak onların elinde. Harika bir ilişki yaşamak için her iki taraf da fedakarlık yapmalı. Yay, karşısındakinin aşkından emin olduktan sonra tüm romantizmini ortaya çıkarabilir. Ancak baştan söyleyelim, yay ve başak mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsa, yay özgür ruhundan, başak da iş aşkından biraz fedakarlık etmeli. Aksi takdirde zamanla birbirlerinden uzaklaşarak ayrılma noktasına gelebilirler.

Hem yay burcu, hem de başak burcu oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Bazen işleri öyle inada bindirirler ki, geri dönüşü olmayan yollara bile girebilirler. Bu yüzden onların kendileri kadar inatçı ve ketum olmayan kişilerle birlikte olmaları gerekir. Bu ilişki ikisinden birinin inadı yüzünden bitebilir. Ama bitse bile, ikisinin de üzerinde uzun yıllar etki bırakacaktır.

Çünkü hem başak, hem de yay aradığı tutkuyu ve sevgiyi bu ilişkide bulabilir. Başak burcuna mensup kişilerin kafasında sürekli bir şeyler vardır. Sürekli kafasına bir şeyler vardır ve kafasına bir şeyleri takar. Bu durumda, zaman zaman kafası doluyken karşısındakini kırabilir. Bu durumda yay burcunun, onun fazla üzerine gitmemesi gerekiyor. Ama başak burcu da yay burcunun özgür bir ruhu olduğunu unutmamalıdır. Fazla sıkıntıya gelemeyen yaylar, işlerin içinden çıkamadıkları durumlarda bir anda oradan kaçıp uzaklaşabilirler.

Başak burcu ve yay burcunun düşünceleri temel olarak birbirine benzer. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan insanlardır. Ortak amaçları olur, hayatta yapmak istedikleri şeyler benzerdir. Bu durumda da ikilinin evlilikleri uzun sürecektir. Yatakta da ikilinin oldukça uyumlu ve tutkulu olacağını söylemek yanlış olmaz.

Başak Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadını yay burcu bir erkekle beraber olduğu zaman onda aradığı ne varsa bulacaktır. Ancak başak kadını bir konuda oldukça dikkat etmelidir. Yay burcunu çok fazla sıkmamalıdır. Çünkü yay burcu özürlüğüne oldukça düşkün bir burçtur ve sıkıya asla gelemez. Eğer başka kadını akrep erkeğinin kendisinden uzaklaşmasını istemiyorsa asla onu sıkmamalıdır. Aşk hayatında olduğu gibi arkadaşlık hayatınızda da başak kadını için en uygun burçlar arasında yay gelmektedir. Yay burcunun yardım severliği herkes açısından oldukça sevilir.

Başak Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak erkeği için yay kadını en uygun eş adaylarından biridir. Yay kadını sizin her istediğiniz koşulsuz şartsız yerine getirebilir ancak hiçbir zaman haksızlığa gelemez durum böyle olunca ikili arasında bazı sıkıntılar yaşanabilir. Başak burcu erkeği yay kadını ile bir ilişkiye başladığı zaman unutmaması gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri ise yay kadınların özgürlüğüne ne kadar düşkün olduğudur. Başak erkeği yay kadınını ne kadar sıkmazsa yay kadınını daha çok kazanır desek yalan olmaz. Çünkü yay kadını nerede nasıl davranacağını çok iyi bilir.

Başak ve Akrep Burç Uyumu

akrepPartnerine aşkı ve tutkuyu iliklerine kadar yaşatabilecek bir burç varsa, o da akreplerdir. Toprak grubuna mensup başak ve ateş grubuna mensup akrep ikilisinden harika ve ateşli bir ilişki ortaya çıkacağından eminiz. Başak burcu, öğrenmeye her zaman hevesli ve meraklıdır. Bu noktada akrepten öğrenecek çok şeyi var. Akrep, aşkı öyle derinden yaşar ve yaşatır ki, insanın hayatında derin izler bırakır.

Delici bakışları ve cazibesi ile insanı etkilemeyi başaran akrepler ve zekası ve çalışkanlığı ile bilinen başaklar, birlikte iyi bir çift olacaklar. Bu ilişki bizden 10 üzerinden 8 alıyor. Birbiri ile aynı karakterde olmamaları, ilişkideki heyecan ve tutkunun korunması için oldukça iyi. Uzun soluklu bir beraberlik yaşamak istiyorlarsa, başak burcunun akrebin güvenini sağlayacak bir şeyler yapmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde akrep burcunun kıskançlık krizleri karşı tarafı sinir hastası edebilir!

Başak burcu ve akrep burcu arasında inanılmaz bir çekim vardır. Bu da, daha birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birbirlerine doğru çekilmelerini sağlar. Öyle ki başak burcu, akrep burcunu ilk gördüğünde nefret de edebilir. Tabi bu nefretin ilerleyen günlerde aşka döneceğinden bir haberdir. Akrep burcunun delici bakışlarına karşı koyacak birini bulmak bir hayli zordur. İlk etkileşim konusunda sıkıntı yaşayacaklarından şüphemiz yok.

Ancak bir ilişki yaşamak için bu iyi bir ikili mi olacak ondan şüpheliyiz. Zira başak burcu hiç bir zaman yanıldığını kabul etmez ve her şeyi bildiğini düşünür. Bu da akrep burcunu zaman zaman rahatsız edebilir. Çünkü akrep burcu kendine bu kadar güvenen bir başka kişiden çok fazla hoşlanmaz. Bu ilişkide, iki taraf da eleştirilmekten hoşlanmazlar. Ancak ikisinin de eleştirmekten inanılmaz hoşlandıklarını söylemek gerekiyor. Ortaya nasıl bir ilişki çıkacağı ise tam bir muamma. Bu ikili birbirini inanılmaz bir şekilde itebilir de çekebilir de. Hatta birbirini tamamlayan bir çift olabilirler bile.

Başak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadını çekingenliği ile bilinmektedir. Ancak akrep burcu erkeğinin ağzının iyi laf yapması ve aşk öte cinsel hayata daha düşkün olması başak kadının akrep erkeği ile bir ilişki başladığında bazı şeyleri daha çabuk fark etmesine neden olacaktır. Mesela akrep erkeği ile kuruduğu ilişkinin daha çok cinsel Hayat ağırlıklı olduğu gibi. Çünkü akrep erkeklerin en temel ve en aktif olduğu konulardan biri budur. Eğer bir akrep erkeği ile yeni tanıştıysanız hemen evlenmeyi düşünmemelisiniz. İlk önce başak kadınının akrep erkeğine dair bazı şeylerden emin olması ve ona göre adım atması daha mantıklı olacaktır.

Başak Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Eğer ki başak burcu erkeğinin akrep kadını ile arasındaki çekime daha fazla dayanamadığı olursa bazı konularda oldukça dikkatli olmalıdır. Çünkü başak erkeğinin akrep kadını ile çıkacağı bu yolda bazı konular onu oldukça zorlayabilir. Mesela akrep kadını özle hayatı dahil en ateşli ve çekici burçlar arasındadır ve kimi zaman başak erkeği ona karşı koymakta zorluk çekecektir. Özellikle akrep kadını le birlikte olan başak burcu erkeği hiçbir zaman monoton bir ilişkiye sahip olmaz. Hele ki bu ikili birbirine ayak uydurmaya başlarlarsa işte o zaman en güzel günler başlar.

Başak ve Terazi Burç Uyumu

teraziToprak grubuna mensup başak ve hava grubuna mensup terazi burcu için orta karar bir ikili diyebiliriz. Terazi burcu, eğlenceye düşkün oldukça enerjik bir burçtur. Başak ise bu enerjisini işlerine ayırmaktadır. Terazinin geniş arkadaş çevresi, başak için de eğlenceli olabilir, ancak sevgilisine ayak uydurmak için biraz uğraşması gerekecek. İşine verdiği önemi biraz da partnerine verirse, bu ilişki bizden 10 üzerinden 7 alır. Terazi, denge ve adaleti simgeliyor.

Hakkının yenmesinden hiç hoşlanmayan terazi, sadece kendinin değil sevdiklerinin de hakkını aramaktan hiç çekinmez. Onun bu korumacı tavrı, başak burcunu etkilemeye yetecektir. Terazi burcu ve başak burcu ilişkisi, ilişkinin başındaki zorlukları atlatabilirse, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Birbirleri için yaratılmış olmasalar da, kalplerini dinlemelerini tavsiye ediyoruz.

Başak burcu eleştirmekten çok hoşlanır. Ancak terazi burcu ile uzun süreli bir beraberlik yaşamak istiyorsa, o her daim eleştiren dilini biraz tutmalıdır. Çünkü terazi burcu her daim kendinden emin adımlar attığı için, eleştirilmek çok da hoşuna gitmez ve oradan uzaklaşmasına neden olabilir. Ancak yine de bu ikili için olumsuz yorum yapmak pek de doğru olmayacaktır. Çünkü başak burcu, hiç kimsenin yanında olmadığı kadar kendini terazi burcunun yanında rahat hissedecektir.

Başak Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Terazi burcu erkeği başak kadının aradığı en büyük özelliklerden birine yani romantik bir yapıya sahiptir. Ancak terazi erkeği hayatının her yerinde olduğu gibi aşk hayatında da birçok kez dengesizlikler yaşar. Bu durum karşısında kimi zaman ne yapacağını bilemeyen başak kadını terazi erkeğine ayak uydurmakta biraz zorlanabilir. Ama şunu unutmayın bu iki burç birbirlerine bir ayak uydurdular mı o zaman parmakla gösterilen çiftler arasına gireceklerdir. İki burç için aralarındaki uyum oldukça önemlidir. O yüzden bir kez uyum yakaladılar mı kolay kolay kaybetmezler.

Başak Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği terazi kadını her zaman anlamakta zorluk çeker. Çünkü terazi kadını her zaman farklı duygular içindedir. Hiçbir zaman bir anı bir anını tutmaz. Durum böyle olunca ilişkilerinde sorunlar baş göstermeye başlar. Hele ki terazi burcunun aşırı ilgi isteği bir süre sonra başak erkeğini sıkabilir. Ancak aralarında olan sorunları mantıklı bir şekilde el ele vererek aşabilirlerse. Bu ikilinin ilişkisi zaman içinde oldukça tutkulu ve macera dolu bir ilişkiye dönebilir. Eğer ki uzun süreli bir ilişki istiyorsanız biraz uğraşmanız gerekecek. Ancak unutmayın bu uğraşın sonunda sizi çok güzel günler bekliyor.

Başak ve Başak Burç Uyumu

basakBir başağı en iyi anlayabilecek, yine diğer bir başaktır. Birlikte vakit geçirmek, bu ikiliye çok iyi gelecektir. Hem iş hayatında hem aşk hayatında harika bir uyum içinde olan başak ve başak ikilisi, aşk hayatları ile bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor. Kalan iki puanı, benzer özellikler taşımalarından kırdık. Başak, diğer bir başak ile birlikteyken kendini aynaya bakıyormuş gibi hissedebilir, dolayısı ile o da başka ve yeni arayışlar içine girebilir. Bunu engellemek yine başağın elindedir. Yatakta oldukça sakin ve yavaş haraket etmeyi seven başaklar, birbirleri ile harika bir cinsel uyum yakalayacaktır. Bu ikili, birlikte iyi bir çift olabilir. Biraz anlayış ve özen ile bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir.

Detaylara önem veren ve mükemmelliyetçi yapısı ile tanıdığımız başak burcu, bir diğer başak burcu ile anlaşmakta ya çok başarılı ya da başarısız olacaktır. Burçlar dünyasında, aynı burçtan iki kişinin genellikle iyi anlaşamayacakları söylenir. Ama bu ikili birbirine benzeyecekleri ve birbirlerini anlayacakları için ortaya harika bir ilişki de çıkabilir. Başak burcu dengesiz olarak bilinir ve iki ruh hali ile karşısındaki genellikle şaşırtır. Her ikisi de dengesiz olursa bu ilişkinin uzun sürmesi biraz zor olabilir. Ama bir diğeri diğerini alttan almayı başarırsa, bu ilişki de mutlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de çalışkan insanlardır. Hırslı yapıları ile hem iş hayatında hem de birini elde etme söz konusu olduğunda oldukça başarılı olabilirler.

Boğa burcu yalnız olmayı sever. Bu yalnızlık, zaman zaman tek başına kalıp kafa dinlemek anlamına da gelir. Her ikisi de zaman zaman tek başlarına kalıp kafalarını dinlemeye ihtiyaç duyarlar. Her iki taraf da dış görünüşüne fazlasıyla önem vereceği için, bu çift her zaman örnek gösterilen, özenilen bir çift olacaklar. Titiz olmaları sayesinde, birlikte yaşamakta ise pek zorlanmayacaklar.

Başak Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadını ve başak burcu erkeği hemen hemen her konuda oldukça benzemektedir. Hayatlarının her yerinde düzeni seven bu burçlar maalesef cinsel hayatlarında hiçbir zaman oldukça tutkulu olamazlar. Buda aralarında bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. İki tarafta ilgiye açtır. Bu açlığı gidermek için ne kadar uğraşsanız emin olun bu konuda oldukça sorunlar yaşarsınız. Aslına bakarsanız bu iki burç birliktelik yaşamaya başladıkları zaman birbirlerini yıpratabilirler. İlk zamanlar sıkıntı yaşamasalar da sonralarda daha büyük sıkıntılar yaşamaya başlayabilirler.

Başak Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İki burçta hem normal yaşantılarında hem de özel hayatlarında oldukça çekingen bir yapıya sahiptir. İlk buluşmaları bile hayallerinde kurdukları gibi romantik ve hoş sohbetli geçmeyecektir. Başak kadını geleneklerine aşırı bağlı bir yapısı vardır. Keza başak erkeği de öyledir. Bu iki burcun birçok ortak özelliğinin olması aslında dışarıdan bakıldığı zaman uyumlu bir çift olacaklarını düşündürse de aslında bu çok yanlış bir düşünce olacaktır. Çünkü maalesef bu iki burcun ortak özellikleri birbirlerini iter ve zaman içinde aralarında çok büyük sorunların yaşanmasına neden olur. Bu iki burcun bir ilişkiye başlamaları çok iyi bir karar değildir.

Başak ve Aslan Burç Uyumu

aslanToprak grubu üyelerinden başak ve ateş grubu üyelerinden aslan ikilisi, birbirleri için kusursuz çift olmasalar da, aşkta başarılı olma ihtimalleri vardır. Her ikisi de çalışkan olduklarından, bu konuda birbirlerine destek çıkabilirler. Birçok burç başağın çalışma azmine ve hırsına anlam veremezken, aslan onu çok iyi anlayacaktır. Ancak aslan, cinselliğe verdiği önemi karşısındakinden de bekler. Başak için ise cinsellik ikinci plandadır. Bu durumda aslan yeni arayışlar içine girebilir. Eğer başak, onu baştan çıkaracak kozlarını ortaya atabilirse, aslanı etkilemeyi de başaracaktır. Her ikisi de evliliğe ve aileye önem verirler. Birbirleri için doğru kişi olduklarını düşünürlerse, bu ilişki evlilikle sonuçlanabilir. Bu ilişki şimdilik bizden 10 üzerinden 6 alıyor, ancak kendi kaderlerini çizerek, 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki yaşamak onların elinde.

Başak ve aslan burcu çiftinin belki de en büyük problemi, birbirleri ile iletişim kurma konusunda olacaktır. Aralarında güçlü bir diyalog olmayan bu ikili, özellikle aralarındaki sorunları tartışmak ve uzlaşmak konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Ama yan yana geldiklerinde de birbirlerinden etkilenmeleri kaçınılmazdır. Aslan burcu, başak burcunu çok fazla çekmeyebilir. Bunun nedeni karakterlerinin farklı olmasıdır. Başak burcu eleştirmeyi çok sever ve aslan burcu eleştirilmekten pek hoşlanmaz. Her iki taraf da baskın karakterler oldukları için, birbirleri ile uyum sağlamakta zorlanabilirler. Aşkta %50’nin altında şansları olan bu ikilinin aralarında ne kadar kuvvetli bir çekim olduğu çok önemli. Eğer başlangıçta birbirlerinin dikkatini çekmeyi başarabilirlerse, ilerleyen zamanlarda da birbirlerini anlamak için çaba sarf edebilirler.

Aslan baskıcıdır. Bu durumda yengeç ve balık burçları ile çok iyi anlaşır. Ama başak burcu, onun bu baskısına katlanamayabilir. Bu ilişki başlangıçta eğlenceli gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda sıkıcı olabilir. Arkadaş olarak daha iyi bir ikili olmaları kuvvetle muhtemeldir. Ama yine de aşkın gücüne inanmak gerekiyor. Bu ikili zaman içinde iyi bir çift olabilirler.

Başak Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadının her zaman aradığı sahiplenme duygusunu aslan erkeği çok kolay bir şekilde karşılayabilir. Aslan erkeğinin liderlik ve macera severlik duyguları her zaman başak kadınını etkileyecektir. Ancak unutmamalısınız aslan erkeği de herkes gibi sahiplenilmek ve ilgi görmek ister. Eğer başak kadını aslan erkeğinin isteklerini karşılar ve ona her şekilde destek olmayı başarabilirlerse aralarında kurdukları bu ilişkiyi kimse kolay kolay yıkamaz. Aslan erkeği evine düşkün bir yapıya sahiptir onun en çok mutlu olması gereken yer evidir. İşte bu yüzden başak kadını aslan erkeğini her şekilde evinde de mutlu ederse çok mutlu olurlar.

Başak Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak erkeğinin cazibeli kadınlara karşı her zaman bir zaafı vardır. En cazibeli burçlardan biri ise herkesin bildiği üzere aslan kadınında vardır. Ancak başak burcu erkekleri şunu unutmamalıdırlar ki aslan kadını parayı oldukça sever bunun yanı sıra o katı görünüşünün altın adeta bir kedi misali duygusal ve sıcak bir kişilik vardır. Eğer başak erkekleri bu noktayı fark eder ve yakalarlarsa aralarındaki uyumu yakalayabilir ve oldukça mutlu olabilirler. Eğer ki aslan kadını birine güvendiyse güveninde kolay kolay yanılmaz başak erkekleri aslan kadınını kırmamaya oldukça özen göstermelidir.

Başak ve Yengeç Burç Uyumu

yengecToprak ve su ikilisinin anlaşmamak için hiç bir sebep yoktur. Birlikte oldukça uyumlu olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları için söyleyecek çok fazla şey yoktur. Eğer bir başak yengeç burcuna ilgi duyuyorsa, onun için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Yengeç burcu, partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başağın çalışkanlığı ve azmi ise yengeç tarafından çok takdir edilecek ve hayran kalakacaktır. Hem yengeç hem de başak, aileye ve ev hayatına oldukça düşkündür. Dolayısı ile bu ikilinin beraberlikleri evlilik ile sonuçlanabilir. Yengeç romantik sözler ve davranışlarla sevgilisini etkilemeyi çok iyi bilir. Başak ise yengeç burcunun romantik tavırları karşısında eriyecek ona hayran kalacaktır. Başak ve yengeç ikilisi, bizden 10 üzerinden 9 puan alıyor.

Başak ve yengeç burçları, astroloji dünyasının en uyumlu çiftlerinden biri olacaktır. Birisi anlatmayı, birisi dinlemeyi sever. Her ikisi de aşka bağlı insanlardır. Başak çok çalışkandır, yengeç ise birlikte olduğu kişiyi her daim destekler. Duygusallığı ile tanıdığımız yengeç burcunun o duygusal ve romantik tavırları, başak burcunun çok hoşuna gidecek ve daha ilk başta ondan çok etkilenecektir. Bu ilişkide dominant olan taraf, başak burcu olacak. Ancak başak burcunun dikkat etmesi ve dilini tutması gerekiyor. Eleştirmeyi çok seven başak burcu, zaman zaman farklı olmadan karşısındaki yengecin kalbini kırabilir. Ve bir yengeç burcunun kalbini onarmak bazen sandığınızdan çok daha zor olabilir.

Yengeç burcu kıskançtır. Başak burcu ise sınırlanmaya hiç gelemez. Bu sınırlar, başak burcunun sıkılmasına neden olabilir. Yengeç burcunun duygularını kontrol altına alması ve karşısındaki kişiye, partnerine güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor. Yengeç burcu, özellikle yengeç erkekleri annelerine çok düşkündür. Bu durum, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde bir başak kadınını fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu durumda her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması gerekiyor. Duygusallığı bırakıp başak ile mantık ve romantik bir ilişki yaşamayı başarabilirse, yengeç burcu da bu ilişkiden tatmin olacak.

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadını ve yengeç erkeği birbirlerine oldukça uygun iki burçtur. Başak kadını tüm duysal ve ilgi açlığını yengeç erkeğinde giderebilir. Birbirlerine olan zıt karakterleri aslında ilişkilerinde onlar için bir sorun yaratmaz aksine daha uzun bir birliktelik yaşamalarına sebep olacaktır. Başak kadını ilişkisinde sadece aşka değil arkadaşlığı da oldukça önem verir. İşte tam bu noktada yengeç erkeği başak kadını için hem çok iyi bir eş hem de çok iyi bir arkadaş olabilir. Bu burç aralarındaki bazı sorunları aşmayı başarabilirlerse çok mutlu ve uyum bir çift olabilirler.

Başak Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını başak burcu erkeğinin aradığı ve her zaman görmek istediği sıcaklığın ve ilginin tam merkezidir. Yani başak erkeği aradığı her şeyi çok rahat bir şekilde yengeç kadınında bulabilir. En zor zamanlarda bile bu iki burç birbirlerine nasıl destek çıkabileceklerini çok iyi bilirler ve hiçbir şekilde pes etmezler. Hele ki sevdikleri için her şeyi yapmayı göze alabilirler. Birbirleri için bazı şeylerden fedakarlık yapmaya başladıkları zaman oldukça uyumlu bir çift olacaklardır. Özellikle başak burcu erkeğinin güçlü yapısı bu ilişkiyi her zaman ayakta tutmaya yetebilir.

Başak ve İkizler Burç Uyumu

ikizlerÇapkınlığı ile ünlü ikizler burcu için daldan dala konmak oldukça heyecan vericidir.Uzun ilişkiler ve evlilik onun için arka plandadır. Ayrıca oldukça sosyal bir burç olan ikizler, evde vakit geçirmektense, yemeği dışarıda arkadaşları ile yedikten sonra dans etmeye gitmeyi tercih eder. Sosyal hayatın içinde fazlasıyla yer alan ikizlerin bu tutumu, başak için biraz sorumsuzca görünebilir. Çünkü başak için işleri ön plandadır. Sosyalleşmek için işten arda kalan zamanları kullanır. Onun bu hırsı ve çalışkanlığı ikizleri etkileyebilir, ancak zıt karakterlerin birlikteliği bu ilişkide ne kadar başarılı olabileceklerini gözlemlemek gerekiyor. Başak, romantik tavırlar ile ikizleri korkutmadan kendine bağlayabilir. Gelecek vaat eden bu ilişki, şimdilik bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.

Başak burcu ve ikizler burcu birlikteliğinde, taraflardan biri çok duygusal olduğu için diğeri de aşkı onunla tadacak. Bu ikili, daha ilk gördüğü andan itibaren birbirinden etkilenecektir. Başak ve ikizler birlikteliği, delice aşkın ortasında sık tartışmaların yaşandığı bir aşk olabilir. İkili farklı karakterlere sahip ve her ikisi de dili durmayan tiplerdir. Bunun sonucunda da hemen her gün bir şeyden kavga çıkabilir. Bu, ikisini de yorabilir. Bu nedenle, tartışmalarda taraflardan en az biri mutlaka ağırdan almalı ve diğerinin gönlünü almalıdır.

Bu ikilinin ilişkileri genellikle başlamadan biten ilişkilerden gösterilir. Oysa bu yanlış bir ifade olacak çünkü başak ve ikizler burcu arasında iyi bir uyum olabilir. Zıt kutupların birbirini çektiğini düşünürsek, ikizler ve başak birlikteliğinde de bu durumdan söz edebiliriz. Ayrıca başak ve ikizler çifti, yatakta da oldukça uyumludur. İkizler burcu yeni bir şeyler denemekten asla sıkılmaz. Bu durumda başak burcunun geniş fantezi dünyasında ikisi birbirini keşfedecek ve uyumlu bir çift olacaklardır.

Başak Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Bu iki burcun birbirine benzer çok özelliği bulunmasına rağmen bir o kadar da birbirlerine zıt yönleri vardır. İkizler burcunun sürekli değişim içerisinde olması ilk zamanlar başak kadınını biraz zorlayabilir. Ancak kafasına koyduğunu yapan ve sevdiği bir şeyden kolay kolay vazgeçmeyen başak kadını eğer isterse ikizler burcu erkeğinin bu özelliğinin azda olsa gitmesini sağlar. Başak burcu kadını toprak grubundanken ikizler burcu hava grubundandır bu özellikleri aralarında uzun bir ilişki yaşamaları için onlara kolaylık sağlar. Bu ikili bir ilişki içine girdiği zaman ilişkileri asla sıkıcı olmaz.

Başak Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği ikizler kadını ile birlikte olduğu zaman uzun bir süre ikizler kadının sürekli ruh hali değişimine ayak uydurmakta sıkıntı çekebilir. Ancak bunun yanı sıra ikizler kadınının cazibesi başka burcu erkeğini oldukça etkiler ve farkında olmadan ona karşı her zaman bir çekim içinde olur. Bu iki burç bir araya geldiği zaman yada bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça eğlenirler ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamazlar. Ancak uzun süreli bir beraberlik için iki tarafında bazı şeylerden fedakarlık yaparak bazı şeyler için çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Başak ve Boğa Burç Uyumu

bogaBurçlar dünyasında birbirleri için yaratılmış iki burç, başak ve boğa ikilisinin ilişkileri unutulmaz ve heyecan verici olacaktır. Her ikisi de sevdiği kişiye sadık burçlar olduğundan, bu ilişkide üçüncü kişilerle ilgili problemler pek sık görünmez. Ancak başak karşı tarafın sadakatinden %100 emin olmadan kendini açmaz. Bu noktada boğa burcuna büyük iş düşüyor. Partnerine olan bağlılığını ve sadakatini ispatlayabilirse, başakla birlikte mutlu bir beraberlik onları bekliyor. Aşk hayatlarındaki uyumları, cinsel hayatlarına da yansıyor. Her ikisi de yavaş dokunuşlarla birbirlerine zevk vereceklerinden, yatakta oldukça uyumlu bir ikili olacaklar. Bu ilişki, hem aşk ilişkisi hem de cinsel uyumları ile bizden 10 üzerinden tam 9 puan alıyor.

Boğa burcu ve başak burcu çiftinin arasında büyük bir aşk olur. Tarafların her ikisi de aşka ve romantizme büyük önem verir. Her ikisi de hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan hiç yorulmazlar. Başak, çalışkan ve hırslıdır. Onun bu hırsı, boğa burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Başak ve boğa burcu ikilisinin çok iyi anlaşacaklarından emin olabilirsiniz. Boğa burcunun, burçlar dünyasında en iyi aşk yaşayacağı burçlar oğlak ve başaktır. Her ikisi de tutkulu burçlardır. Başak burcu tutkusu ile karşısındaki kişiyi etkilemekte hiç zorlanmaz.

Boğa burcu erkeği çok kıskanç olabilir. Ayrıca boğalar, oldukça da inatçıdır ve sevgilisini asla kimseyle paylaşamaz. Başak burcuna mensup kişiler ise sosyal çevreleri gelişmiş, oldukça aktif insanlar olabilirler. Onun bu aktifliği ise sevgilisi boğayı rahatsız edebilir. Çünkü başak burcu, birini gerçekten sevdiği zaman aşırı sahiplenir. Bu sahiplenme de sevgilisi boğanın pek hoşuna gitmeyecektir. Bu ilişkinin başlarında boğanın oldukça gizemli olması, başak için oldukça çekicidir. Bu gizemi çözmek için uğraşırken, bir anda kendini ona aşık olduğunu anlamış bir şekilde bulabilir.

Başak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu kadını ve boğa erkeğinin bir ilişkiye başlamasının ardından kısa sürede uyum ve mutluluğu yakalayabilirler. Ancak şunu söylemek gerekebilir ki başak burcu kadının aslında ona en uygun eş adayının boğa burcu erkeği olduğunu anlaması biraz zaman alabilir. İki burcunda oldukça inatçı yapısı kimi zaman aralarında sorun yaşamalarına neden olsa da bu sorunu aşabildiklerinde birbirleri için en uygun eş adayı olacaklardır. Boğa erkeğinin ağır başlı yapısı ve her zaman kendine güvenmesi başak burcu kadınının her zaman ilgisini çekecektir.

Başak Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve Başak burcu erkeğinin inatçı yapılarından dolayı bir ilişkiye başladıkları ilk zamanlar sorunlar yaşayabilirler. Ancak bu sorunlar uzun süreli olmayacaktır. Bu iki burcun da toprak grubundan olması ister istemez birbirlerine bir çekim hissetmelerine neden olacaktır. Eğer ki boğa kadını ve başak burcu erkeği birkaç zorluğun üstesinden beraber gelerek hala bir ilişki içerisindelerse emin olun boğa kadını başak erkeğini mutlu edebilmek için her şeyi yapar. Ancak şunu unutmayın ki boğa burcu kadını her zaman özgürlüğüne düşkün ve macera arayışında olan bir burçtur. İlişkinizin asla monotonlaşmasına izin vermeyin yoksa bu durumdan iki burçta sıkılabilir.

Başak ve Koç Burç Uyumu

kocBaşak ve Koç burcu uyumu hakkında söyleyecek çok şey var. Koç burcunun yüksek enerji kaynağından oldukça etkilenen başaklar, çalışkanlığı ve üreticiliği ile liderlik burcu koçu tavlamayı başaracak. Koç kadını başak erkeği ilişkisinden bahsedecek olursak, çalışkanlığı ile kariyerinde belli bir noktaya gelmiş olan başak erkeğinin bu tutumu, koç kadını için oldukça cezbedici olacak. Bu ikili zaman zaman gerginlik de yaşayabilir, ancak her ikisi de biraz fedakarlıkla, ortaya başarılı ve mutlu bir ilişki çıkarabilirler. Koç’un sürekli “ben” diyen yapısı başak için zaman zaman yorucu olabilir, ancak koç aşık olduğunda partnerini mutlu etmeyi de çok iyi bilecektir.

Başak burcu ve koç burcu ikilisi, daha ilk gördüğü anda birbirlerine aşık olabilirler. Aralarında uzaktan bile fark edilen bir elektrik vardır. Bu da, başak ve koç çiftinin yatakta da ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını anlamamızı sağlıyor. Koç burcu, girişken ve aktif ruhludur. Başak burcu ise bu aktifliğini iş hayatına saklamak ister. Başak burcu, sabırlıdır ama bir o kadar da eleştirel bir yapıya sahiptir. Bazen dilini tutamayıp fazla kaçırabilir.

Bu da koç burcu sevgilisini rahatsız edebilir. Ama yine de başak ve koç burcu birlikteliği sevgiyle yoğrulmuş, aşkla çevrilmiş mutlu bir ilişki olacaktır. Bu ilişki, zamanla yıpranan ilişkilerden olmayacaktır. Zaman geçtikçe birbirini çözmeye başlayan başak ve koç burcu ikilisi, zamanla gelişir ve bu zaman içinde de güçlenerek kendini geliştirir. İkisinin arasındaki kuvvetli  bağ, zaman içinde birbirlerinin en iyi dostları olmalarını da sağlar. Bu ikilinin kısa bir sürede evlenmeye karar verdiklerini görebilirsiniz. Koç burcu kadını ve başak burcu ikilisi, birlikte mutlu olabilir. Ama başak burcu kadını ve koç burcu erkeği biraz zor ve riskli bir ilişki de olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Koç ve başak burçları birbirlerine zıt karakterli iki burçtur. Ancak bu iki burç arasında çok büyük bir çekim söz konusudur. Başak burcu kadını koç erkeğinin macera sever ruhundan ve kendine güveninden oldukça etkilenir. Öte yandan koç erkeğinin kavgacı yapısı ile başa çıkmayı çok iyi bilir. Çünkü mantığı ile nasıl hareket edebileceğini çok iyi bilir. Bu iki burç bir ilişkiye karar verdiklerinde birbirlerine karşı çoğu durumda anlayışlı olmaları gerekmektedir. Yoksa aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalamaları oldukça zordur.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Koç kadınının ilişkilerinde ve hayatında baskın olma ve dediğini yaptırma konusunda oldukça ısrarlı olması başak burcu erkeğinin ondan uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle bu iki burç evlendikleri zaman koç kadının içindeki çalışma istediğinden dolayı evlerinde birkaç sorun yaşayabilirler. Başak burcu erkeği ilgiyi oldukça sevmesine rağmen kimi zaman aradığı ilgiyi koç kadınında bulamaz. Koç kadının inatçı yapısının ardında altın çok narin biri olduğunu uzun süre sonra görebilirsiniz. Başak erkeği koç kadınına ayak uydurmayı başarabilirse aralarında uzun süreli ilişki yaşanabilir.