Başak ve Yengeç Burç Uyumu

yengec

Toprak ve su ikilisinin anlaşmamak için hiç bir sebep yoktur. Birlikte oldukça uyumlu olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları için söyleyecek çok fazla şey yoktur. Eğer bir başak yengeç burcuna ilgi duyuyorsa, onun için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Yengeç burcu, partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başağın çalışkanlığı ve azmi ise yengeç tarafından çok takdir edilecek ve hayran kalakacaktır. Hem yengeç hem de başak, aileye ve ev hayatına oldukça düşkündür. Dolayısı ile bu ikilinin beraberlikleri evlilik ile sonuçlanabilir. Yengeç romantik sözler ve davranışlarla sevgilisini etkilemeyi çok iyi bilir. Başak ise yengeç burcunun romantik tavırları karşısında eriyecek ona hayran kalacaktır. Başak ve yengeç ikilisi, bizden 10 üzerinden 9 puan alıyor.

Başak ve yengeç burçları, astroloji dünyasının en uyumlu çiftlerinden biri olacaktır. Birisi anlatmayı, birisi dinlemeyi sever. Her ikisi de aşka bağlı insanlardır. Başak çok çalışkandır, yengeç ise birlikte olduğu kişiyi her daim destekler. Duygusallığı ile tanıdığımız yengeç burcunun o duygusal ve romantik tavırları, başak burcunun çok hoşuna gidecek ve daha ilk başta ondan çok etkilenecektir. Bu ilişkide dominant olan taraf, başak burcu olacak. Ancak başak burcunun dikkat etmesi ve dilini tutması gerekiyor. Eleştirmeyi çok seven başak burcu, zaman zaman farklı olmadan karşısındaki yengecin kalbini kırabilir. Ve bir yengeç burcunun kalbini onarmak bazen sandığınızdan çok daha zor olabilir.

Yengeç burcu kıskançtır. Başak burcu ise sınırlanmaya hiç gelemez. Bu sınırlar, başak burcunun sıkılmasına neden olabilir. Yengeç burcunun duygularını kontrol altına alması ve karşısındaki kişiye, partnerine güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor. Yengeç burcu, özellikle yengeç erkekleri annelerine çok düşkündür. Bu durum, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde bir başak kadınını fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu durumda her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması gerekiyor. Duygusallığı bırakıp başak ile mantık ve romantik bir ilişki yaşamayı başarabilirse, yengeç burcu da bu ilişkiden tatmin olacak.

Google Reklamları