Başak ve Yay Burç Uyumu

yay

Ateş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup başakların ilişkisi oldukça tutkulu bir beraberliği doğurabilir. Ateş grubu burçlar yatakta oldukça ateşli ve tutkuludur. Yay ise cinselliği daha yavaş ve sakin yaşamayı sever. Birlikte ortak bir nokta bularak pekala yatakta da harika bir çift olabilirler. Başak ve yay ikilisi bizden 7 puan alıyor, ancak bu puanı arttırmak onların elinde. Harika bir ilişki yaşamak için her iki taraf da fedakarlık yapmalı. Yay, karşısındakinin aşkından emin olduktan sonra tüm romantizmini ortaya çıkarabilir. Ancak baştan söyleyelim, yay ve başak mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsa, yay özgür ruhundan, başak da iş aşkından biraz fedakarlık etmeli. Aksi takdirde zamanla birbirlerinden uzaklaşarak ayrılma noktasına gelebilirler.

Hem yay burcu, hem de başak burcu oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Bazen işleri öyle inada bindirirler ki, geri dönüşü olmayan yollara bile girebilirler. Bu yüzden onların kendileri kadar inatçı ve ketum olmayan kişilerle birlikte olmaları gerekir. Bu ilişki ikisinden birinin inadı yüzünden bitebilir. Ama bitse bile, ikisinin de üzerinde uzun yıllar etki bırakacaktır.

Çünkü hem başak, hem de yay aradığı tutkuyu ve sevgiyi bu ilişkide bulabilir. Başak burcuna mensup kişilerin kafasında sürekli bir şeyler vardır. Sürekli kafasına bir şeyler vardır ve kafasına bir şeyleri takar. Bu durumda, zaman zaman kafası doluyken karşısındakini kırabilir. Bu durumda yay burcunun, onun fazla üzerine gitmemesi gerekiyor. Ama başak burcu da yay burcunun özgür bir ruhu olduğunu unutmamalıdır. Fazla sıkıntıya gelemeyen yaylar, işlerin içinden çıkamadıkları durumlarda bir anda oradan kaçıp uzaklaşabilirler.

Başak burcu ve yay burcunun düşünceleri temel olarak birbirine benzer. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan insanlardır. Ortak amaçları olur, hayatta yapmak istedikleri şeyler benzerdir. Bu durumda da ikilinin evlilikleri uzun sürecektir. Yatakta da ikilinin oldukça uyumlu ve tutkulu olacağını söylemek yanlış olmaz.

Google Reklamları