Başak ve Kova Burç Uyumu

kova

Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcunun bu enerjisine ayak uydurabilecek çok fazla burç yoktur. Başak ise çalışkanlığı ve iş hayatındaki başarısı ile konuşulmak ister. Bu ikili, birbirine zıt karakterlerdir. Hasat zamanı dünyaya gelen ve toprak grubuna mensup başak burcu ile su grubuna mensup kovalar birlikte nasıl bir çift olacaklar biz de merak ediyoruz doğrusu.

Başak aşka ve aileye fazlasıyla değer verir. Kova ise rahat ve özgür olduğu bekarlık günlerinden kolay kolay vazgeçmez. Kovayı evliliğe ikna etmek başak burcu için çok da kolay olmayacaktır. Ancak yine de burç özelliklerine bakarak bu ilişki yürümez diyemeyiz. Her iki taraf da hayatını partnerine göre düzenler ve birbirlerini dinlemeyi başarırlarsa, bu ilişki umut vaat ediyor. 10 üzerinden 6 verdiğimiz başak ve kova ikilisi, bu puanı arttırmak onların elinde.

Başak burcu ve kova burcu birlikteliğinin genellikle mutlu sonla bitmeyeceği söylenir. Bu onların karakterlerinin ve hayatlarının farklı olmasından da kaynaklanır. Çünkü kova burcu fazla eğlenceli ve çılgın olabilir. Başak burcu ise daha sakin ve mantıklıdır. Bu durumda birbirlerini anlamak konusunda sıkıntıya düşebilirler. Ancak bu, çok iyi iki arkadaş olamayacakları anlamına gelmez. Hatta ikisi çok iyi dost da olabilirler. Birbirlerini tamamlayacakları konusunda şüphemiz yok. Biri diğerini eğlendirirken, diğeri de ona akıl verip, onu dinleyecektir. Ama aşk hayatında o kadar başarılı olacaklarını söylemek biraz güç olacaktır.

Aşk her şeyi affetmediği gibi, her şeyi de görmezden gelmez. Başak ve kova burçları birlikteliğinde, birbirlerine ters düştükleri noktalarda ciddi tartışmalar çıkabilir. Öyle ki başak kovanın hal ve tavırlarından hoşlanmayabilir. Ama yine de aralarındaki güçlü bağ, onları birbirinden ayrılma fikrinden uzaklaştıracaktır. Her ikisine de iş düşüyor. Başak çenesini tutar, kova burcu da hareketlerine daha dikkat ederse mutlu sona ulaşacak bir ilişki olabilir.

Google Reklamları