Başak ve İkizler Burç Uyumu

ikizler

Çapkınlığı ile ünlü ikizler burcu için daldan dala konmak oldukça heyecan vericidir.Uzun ilişkiler ve evlilik onun için arka plandadır. Ayrıca oldukça sosyal bir burç olan ikizler, evde vakit geçirmektense, yemeği dışarıda arkadaşları ile yedikten sonra dans etmeye gitmeyi tercih eder. Sosyal hayatın içinde fazlasıyla yer alan ikizlerin bu tutumu, başak için biraz sorumsuzca görünebilir. Çünkü başak için işleri ön plandadır. Sosyalleşmek için işten arda kalan zamanları kullanır. Onun bu hırsı ve çalışkanlığı ikizleri etkileyebilir, ancak zıt karakterlerin birlikteliği bu ilişkide ne kadar başarılı olabileceklerini gözlemlemek gerekiyor. Başak, romantik tavırlar ile ikizleri korkutmadan kendine bağlayabilir. Gelecek vaat eden bu ilişki, şimdilik bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.

Başak burcu ve ikizler burcu birlikteliğinde, taraflardan biri çok duygusal olduğu için diğeri de aşkı onunla tadacak. Bu ikili, daha ilk gördüğü andan itibaren birbirinden etkilenecektir. Başak ve ikizler birlikteliği, delice aşkın ortasında sık tartışmaların yaşandığı bir aşk olabilir. İkili farklı karakterlere sahip ve her ikisi de dili durmayan tiplerdir. Bunun sonucunda da hemen her gün bir şeyden kavga çıkabilir. Bu, ikisini de yorabilir. Bu nedenle, tartışmalarda taraflardan en az biri mutlaka ağırdan almalı ve diğerinin gönlünü almalıdır.

Bu ikilinin ilişkileri genellikle başlamadan biten ilişkilerden gösterilir. Oysa bu yanlış bir ifade olacak çünkü başak ve ikizler burcu arasında iyi bir uyum olabilir. Zıt kutupların birbirini çektiğini düşünürsek, ikizler ve başak birlikteliğinde de bu durumdan söz edebiliriz. Ayrıca başak ve ikizler çifti, yatakta da oldukça uyumludur. İkizler burcu yeni bir şeyler denemekten asla sıkılmaz. Bu durumda başak burcunun geniş fantezi dünyasında ikisi birbirini keşfedecek ve uyumlu bir çift olacaklardır.

 

Google Reklamları