Başak ve Boğa Burç Uyumu

boga

Burçlar dünyasında birbirleri için yaratılmış iki burç, başak ve boğa ikilisinin ilişkileri unutulmaz ve heyecan verici olacaktır. Her ikisi de sevdiği kişiye sadık burçlar olduğundan, bu ilişkide üçüncü kişilerle ilgili problemler pek sık görünmez. Ancak başak karşı tarafın sadakatinden %100 emin olmadan kendini açmaz. Bu noktada boğa burcuna büyük iş düşüyor. Partnerine olan bağlılığını ve sadakatini ispatlayabilirse, başakla birlikte mutlu bir beraberlik onları bekliyor. Aşk hayatlarındaki uyumları, cinsel hayatlarına da yansıyor. Her ikisi de yavaş dokunuşlarla birbirlerine zevk vereceklerinden, yatakta oldukça uyumlu bir ikili olacaklar. Bu ilişki, hem aşk ilişkisi hem de cinsel uyumları ile bizden 10 üzerinden tam 9 puan alıyor.

Boğa burcu ve başak burcu çiftinin arasında büyük bir aşk olur. Tarafların her ikisi de aşka ve romantizme büyük önem verir. Her ikisi de hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan hiç yorulmazlar. Başak, çalışkan ve hırslıdır. Onun bu hırsı, boğa burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Başak ve boğa burcu ikilisinin çok iyi anlaşacaklarından emin olabilirsiniz. Boğa burcunun, burçlar dünyasında en iyi aşk yaşayacağı burçlar oğlak ve başaktır. Her ikisi de tutkulu burçlardır. Başak burcu tutkusu ile karşısındaki kişiyi etkilemekte hiç zorlanmaz.

Boğa burcu erkeği çok kıskanç olabilir. Ayrıca boğalar, oldukça da inatçıdır ve sevgilisini asla kimseyle paylaşamaz. Başak burcuna mensup kişiler ise sosyal çevreleri gelişmiş, oldukça aktif insanlar olabilirler. Onun bu aktifliği ise sevgilisi boğayı rahatsız edebilir. Çünkü başak burcu, birini gerçekten sevdiği zaman aşırı sahiplenir. Bu sahiplenme de sevgilisi boğanın pek hoşuna gitmeyecektir. Bu ilişkinin başlarında boğanın oldukça gizemli olması, başak için oldukça çekicidir. Bu gizemi çözmek için uğraşırken, bir anda kendini ona aşık olduğunu anlamış bir şekilde bulabilir.

 

Google Reklamları