Başak ve Başak Burç Uyumu

basak

Bir başağı en iyi anlayabilecek, yine diğer bir başaktır. Birlikte vakit geçirmek, bu ikiliye çok iyi gelecektir. Hem iş hayatında hem aşk hayatında harika bir uyum içinde olan başak ve başak ikilisi, aşk hayatları ile bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor. Kalan iki puanı, benzer özellikler taşımalarından kırdık. Başak, diğer bir başak ile birlikteyken kendini aynaya bakıyormuş gibi hissedebilir, dolayısı ile o da başka ve yeni arayışlar içine girebilir. Bunu engellemek yine başağın elindedir. Yatakta oldukça sakin ve yavaş haraket etmeyi seven başaklar, birbirleri ile harika bir cinsel uyum yakalayacaktır. Bu ikili, birlikte iyi bir çift olabilir. Biraz anlayış ve özen ile bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir.

Detaylara önem veren ve mükemmelliyetçi yapısı ile tanıdığımız başak burcu, bir diğer başak burcu ile anlaşmakta ya çok başarılı ya da başarısız olacaktır. Burçlar dünyasında, aynı burçtan iki kişinin genellikle iyi anlaşamayacakları söylenir. Ama bu ikili birbirine benzeyecekleri ve birbirlerini anlayacakları için ortaya harika bir ilişki de çıkabilir. Başak burcu dengesiz olarak bilinir ve iki ruh hali ile karşısındaki genellikle şaşırtır. Her ikisi de dengesiz olursa bu ilişkinin uzun sürmesi biraz zor olabilir. Ama bir diğeri diğerini alttan almayı başarırsa, bu ilişki de mutlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de çalışkan insanlardır. Hırslı yapıları ile hem iş hayatında hem de birini elde etme söz konusu olduğunda oldukça başarılı olabilirler.

Boğa burcu yalnız olmayı sever. Bu yalnızlık, zaman zaman tek başına kalıp kafa dinlemek anlamına da gelir. Her ikisi de zaman zaman tek başlarına kalıp kafalarını dinlemeye ihtiyaç duyarlar. Her iki taraf da dış görünüşüne fazlasıyla önem vereceği için, bu çift her zaman örnek gösterilen, özenilen bir çift olacaklar. Titiz olmaları sayesinde, birlikte yaşamakta ise pek zorlanmayacaklar.

 


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:


DMCA.com Protection Status