Başak ve Balık Burç Uyumu

balik

Balık burçlarının zor anlaştığı insan sayısı oldukça azdır. Oldukça duygusal ve hassas bir yapıya sahip olan balıklar, insanların ruhuna dokunmayı çok iyi bilir. Bu nedenle başak ve başak burç uyumu da bizden geçer not alıyor. Balık burcunun sezgileri oldukça gelişmiştir, başak burcunun ne istediğini de çok iyi anlayabilecektir.

Balık burcu evine oldukça bağlıdır, başak burcu da oldukça çalışkan. Özellikle balık kadını başak erkeği aşk uyumu ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Birbirini anlayan iki burç olan başak ve balık, birlikte, baş başa oldukça hoş vakit geçirebilirler. Balık burcu ve başak burcu uyumu için söyleyecek çok fazla şey yok. Bu ilişkinin evlilikle sonuçlanmaması için hiç bir sebep yok. Eğer birbirlerini dinlemeye ve anlamaya çalışırlarsa, onlardan daha mutlu bir çift olmayacak.

23 ağustos-22 eylül tarihleri arasında dünyaya gelen başak burcu ve 19 şubat-20 mart tarihleri arasında dünyaya gelen balık burcu birlikteliğinde, libidolar tavan yapabilir. Romantik ve duygusal görünen balık burcu, başak burcunun etkisi altına girdiğinde ikilinin arasında inanılmaz bir çekim olacaktır. Hatta bu ikili, birlikte evden çıkmak istemeyebilir. Başak burcu, mantığı ile hareket eder, ama bu ilişkide her şey tersine dönebilir. Balık burcunun duygusal dünyasının etkisi altına giren başak burcu, bu ilişkide dengeyi kurabilirse, hem kendi mutlu olacak, hem de karşısındaki balık burcunu mutlu edecektir.

Başak burcuna mensup kişiler, zaman zaman her şeyi ben bilirim edalarında etrafta gezinebilirler. Onların bu tavırları da birçok burca itici gelebilir. Ama balık, yönetilmekten hoşlanır. İlişkilerinde ipleri karşı tarafa vermekten çekinmez. Bu durumda, bu ikilinin anlaşmaları zor olmayacaktır. Bu ilişki zaman zaman tehlikeli de olabilir. Çünkü başak mantığı ile hareket eder ve tartışma anında aklından geçeni söyleyebilir. Ama burada dikkatli olması gerekiyor, çünkü balık burcunun en ufak bir sözle bile kırılabilecek kadar hassas bir kalbi vardır.

Google Reklamları