Başak ve Aslan Burç Uyumu

aslan

Toprak grubu üyelerinden başak ve ateş grubu üyelerinden aslan ikilisi, birbirleri için kusursuz çift olmasalar da, aşkta başarılı olma ihtimalleri vardır. Her ikisi de çalışkan olduklarından, bu konuda birbirlerine destek çıkabilirler. Birçok burç başağın çalışma azmine ve hırsına anlam veremezken, aslan onu çok iyi anlayacaktır. Ancak aslan, cinselliğe verdiği önemi karşısındakinden de bekler. Başak için ise cinsellik ikinci plandadır. Bu durumda aslan yeni arayışlar içine girebilir. Eğer başak, onu baştan çıkaracak kozlarını ortaya atabilirse, aslanı etkilemeyi de başaracaktır. Her ikisi de evliliğe ve aileye önem verirler. Birbirleri için doğru kişi olduklarını düşünürlerse, bu ilişki evlilikle sonuçlanabilir. Bu ilişki şimdilik bizden 10 üzerinden 6 alıyor, ancak kendi kaderlerini çizerek, 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki yaşamak onların elinde.

Başak ve aslan burcu çiftinin belki de en büyük problemi, birbirleri ile iletişim kurma konusunda olacaktır. Aralarında güçlü bir diyalog olmayan bu ikili, özellikle aralarındaki sorunları tartışmak ve uzlaşmak konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Ama yan yana geldiklerinde de birbirlerinden etkilenmeleri kaçınılmazdır. Aslan burcu, başak burcunu çok fazla çekmeyebilir. Bunun nedeni karakterlerinin farklı olmasıdır. Başak burcu eleştirmeyi çok sever ve aslan burcu eleştirilmekten pek hoşlanmaz. Her iki taraf da baskın karakterler oldukları için, birbirleri ile uyum sağlamakta zorlanabilirler. Aşkta %50’nin altında şansları olan bu ikilinin aralarında ne kadar kuvvetli bir çekim olduğu çok önemli. Eğer başlangıçta birbirlerinin dikkatini çekmeyi başarabilirlerse, ilerleyen zamanlarda da birbirlerini anlamak için çaba sarf edebilirler.

Aslan baskıcıdır. Bu durumda yengeç ve balık burçları ile çok iyi anlaşır. Ama başak burcu, onun bu baskısına katlanamayabilir. Bu ilişki başlangıçta eğlenceli gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda sıkıcı olabilir. Arkadaş olarak daha iyi bir ikili olmaları kuvvetle muhtemeldir. Ama yine de aşkın gücüne inanmak gerekiyor. Bu ikili zaman içinde iyi bir çift olabilirler.

 

Google Reklamları