Aslan ve Balık Burç Uyumu

balikAslanın içindeki o liderlik ruhu, ikili ilişkilerine de daima yansır. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda oldukça başarılı olan aslan burcunun bazı burçlarla anlaşması bu nedenle oldukça zordur. Ancak balık gibi oldukça hassas ve duygusal bir burçla aslan ilişkisi iyiye işaret olabilir.  Balık, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Aslan ise dışarıdan görülen sert görüntüsünün altında, aslında yumuşacık bir kalbe sahiptir. Ancak bir balık onun o yumuşak kalbini görebilir. Romantik sözler, romantik anlar bu ikiliyi birbirine daha çok bağlayacaktır. Cinsellik aslan için ön planda, balık bunu doğru kullanmayı başarırsa, aslanı elinde tutmayı da başarır. Aslan ve balık burcu uyumu bizden geçer not alıyor, 10 üzerinden 10 olmasa da bu ikili 9’u hak ediyor.

Su grubuna mensup balık burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkisi, parmakla gösterilen örnek bir ilişki olacaktır. Bu ikilinin arasında kaçan kovalanır mantığı da vardır. Aslan kadını bu ilişkiden kaçarken, balık burcu erkeği onu kovalamaktan çok hoşlanacaktır. Zaman geçtikçe onu elde ettiğinde ise aslan ve balık ikilisi iyi bir çift olabilirler. Balık burcu kadını ise zor bir kadındır ve onun bu zorluğu, idealleri uğruna savaşmaktan vazgeçmeyen aslan erkeğinin çok dikkatini çekecektir.

Balık burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, aralarındaki aşkın yanı sıra iyi birer dost da olacaklarının garantisini verebiliriz. Her ikisi de ailesi ve sevdikleri için uğraşır ve onlara yardım etmekten, onların yanında olmaktan büyük keyif alır. Bu durumda da bir araya geldiklerinde birbirlerinin dertlerini kendi dertleri gibi görecekleri için, aralarında kuvvetli bir bağ olacaktır. Balık burcu, hassastır ve duygusaldır. Bu durumda da ilgi bekleyeceğini bilmelisiniz. Balık burcu her daim ilgiye muhtaçtır. Aslan burcu, onun ihtiyaç duyduğu ilgiyi mutlaka göstermelidir. Aksi halde balık, sevilmediğini düşünebilir.

Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Balık burcu erkeğinin aşırı duygusal olması aslan kadınının ondan uzaklaşmasına ve kısa zaman içinde sıkılmasına neden olacaktır. Aslan kadını ve balık erkeği zıt kişiliklere sahip olduklarından dolayı anlaşmaları oldukça güçtür. Anlaşamadıklarından dolayı da aralarında kolay kolay bir uyum yakalayamazlar. Ne uzun ilişkide ne de kısa ilişkide mutluluğu kolay kolay bulamaz. Bundan dolayı bu iki burç bir birlikteliğe başlamadan önce iyice bir düşünmelidirler. Yoksa iki taraf içinde baz şeyler üzücü olabilir ve bunlar sonucunda oldukça yorulacaklardır.

Aslan Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan erkeği ile balık kadını arkadaşlık hayatlarında birbirleri ile anlaşabilirler. Ancak konu sevgililik yada evlilik olduğunda anlaşmaları ve beraber mutlu olmaları imkansız denebilecek kadar zordur. Hayatının her yerinde oldukça gururlu bir yapıya sahip olan aslan erkeği balık kadınını kırdığını anladığı zaman bile asla geri adım atmaz. Buda balık kadını oldukça üzer ve beklentilerinin karşılanmamasına neden olur. Aslan erkeği ve balık kadını için en mantıklı seçim arkadaş kalmalarıdır. Yoksa birbirlerini çok fazla üzebilirler ve birbirlerini hep kötü bir anı olarak hatırlarlar.

Aslan ve Kova Burç Uyumu

kovaAslan herkese hükmedebilir, ancak söz konusu bir kova olduğunda, işler sandığı kadar da kolay yürümeyecektir. Özgürlüğüne düşkün ve bekar olmaktan oldukça mutlu mesut olan kovayı tavlamak, aslan için çok da kolay olmayacaktır. Ancak aslanın kendine gösterdiği özen, lükse olan merakı ve tutkuları kovanın başını döndürebilir. Özellikle aslan kadınları, güzel giyinmeye, güzel kokmaya ve güzel konuşmaya çok önem verirler. Bu durum kova erkeklerinin dikkatini çekmek için yeter de artacaktır. Ayrıca aslanların tutkusu ve yataktaki inanılmaz performansı da kovaların gözünde onları vazgeçilmez kılıyor. Bir kova, ancak emin olduğu kişi ile evliliği düşünebilir. Evine bağlı ve sadık olan aslanla da evlenme fikri bir kovaya çok da mantıksız gelmeyecektir.

Hem aslan burcunun hem de kova burcunun egoları çok gelişmiştir. Aslan burcu ve kova burcu birlikteliği için söyleyebileceğimiz en önemli şey, bu ilişki ya mükemmel olacak ya da başlamadan bitecektir. Aslan burcunun kendine fazlası ile özen gösterdiğini biliyoruz. Onun dış görünüşü, hemen her burcu etkiler.  Aslan burcu lüks yaşamayı çok sever. Onun maaşının yarısını pahalı restoranlara, lüks kıyafetlere harcadıklarını görebilirsiniz. Bu durumda da kova burcu ondan ilk bakışta etkilenir. İlişki ciddiye bindiğinde ise onun gereksiz masrafları kova burcunu rahatsız edebilir. Çünkü kova burcu bazen cimri bile olabilir.

Aslan burcu duygularını uçlarda yaşar. Kova burcunun da en az onun kadar uç bir insan olduğunu söyleyebiliriz. Her ikisi de özgürlüklerine düşkün insanlardır ve kısıtlanmaya asla gelemezler. Aslan burcu kadını ve kova burcu erkeği bu noktada çok zorlanmasa da, aslan burcu erkeği ve kova burcu kadını birlikteliği her iki taraf da çok şaşırtıcı olabilir. Kova burcu kadını, pek fazla ilişkilerde baskı altında olmayı sevmez. O zaman aslan burcundan kaçabilir. Bu noktada aslan burcunun sevgisini sınayacaktır. Bu iki bağımsız karakterin birlikteliği, aşılması zor olan zorlukları aşabilirse, ilişki de zaman içinde rayına oturacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve kova burcu erkeğinin bir ilişki yaşamaları oldukça yanlış bir karar olacaktır. Çünkü bu iki burç birbirine kolay kolay uyuz sağlayamaz. Kova burcu erkeğinin aşırı duygusal bir yapısı olması aslan kadınını iter. Eğer zaman içinde bir ilişkiye başlamaya karar verirlerse bu ilişki onlar için güzellikten öte oldukça yorucu ve kötü bir anın olacaktır. Aslan kadını ile kova erkeği birbirine aşık olsa dahi bu sonuç değişmez çünkü zaman içinde birbirlerini daha iyi tanıdıkça sorunlar artmaya başlar. Bundan dolayı bu iki burç bir ilişki kararı almadan önce iyice düşünmeleri gerekmektedir.

Aslan Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ile kova kadını ilk tanıştıkları zaman kısa süreli bir ilişkiye başlayabilirler. Ancak bu ilişki kısa süreli olmaz ise ve uzatmaya çalışırlarsa bu iki taraf içinde oldukça yıpratıcı olacaktır. Mesela aslan burcu erkeğinin yönetmeyi sevmesi kova kadının ise kafasına koyduğunu yapması ikili için oldukça büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olacaktır. Hele ki aslan erkeği ve kova kadını evlilik kararı alırlarsa iki içinde mutsuz bir hayat süreceklerdir. Bu yüzden bu iki burç uzun süreli birliktelik yaşamadan önce iyice düşünmelidir.

Aslan ve Oğlak Burç Uyumu

oglakAslan ve oğlak için kusursuz bir çift demek doğru olmayacaktır. Onların arasında bir kıvılcım da olabilir soğuk bir duvar da. Toprak grubuna mensup oğlak ve ateş grubuna mensup aslan ikilisinin birlikte iyi vakit geçirmeleri için, her ikisinin de çenesini tutması gerekebilir. Bu ikilinin anlaştığı bir nokta vardır ki o da her ikisinin de çalışkan olmasıdır. Aslan lüks bir hayata inanılmaz meraklıdır, dolayısı ile de paraya. Oğlak da paraya önem verir ancak bunu lüks harcamalardan çok kendini garanti altında hissetmek için harcar. Aslan hiç düşünmeden bir saate milyarlar verebilir, oğlak ise geleceğe yatırım yaparak o parayı araba almak için biriktirir. Ancak bu ilişki yürümez demek zor, çünkü her ikisi de oldukça tutkulu ve aileye düşkün burçlardır.

Aslan burcu ve oğlak burcu birlikteliği için yürümesi zor bir ilişki diyebiliriz. Oğlak burcu yalnızlıktan hoşlanır. Kendini dinlemeyi ve tek başına vakit geçirmeyi sever. Bu durumda onu etkilemek ve bu tutkusundan vazgeçmesini sağlamak bir hayli zordur. Onun gerçek aşkı olmak için, sözcükler yeterli olmaz. O sözlere değil, davranışlara inanır. Eğer gerçekten seviyorsanız, aşkınızı kanıtlamalısınız. Ona değer verdiğinizi gösterin. Oğlak burcu, ilk bakışta soğuk görünebilir. Onun bu soğukluğu aslan burcunu daha ilk bakışta kendine çekebilir. Oğlak burcu, her daim ” ben kendime yeterim” edalarındadır. Aslan burcuna bu ilişkide büyük iş düşüyor.

İkilinin birbirinden farklı karakterlere sahip olduklarını düşündüğümüzde, anlaşmalarının zor olacağını da söylememiz gerekiyor. Oğlak burcu sevgiye ihtiyaç duyar duymasına, ama bu onun için hayattaki en önemli şey olsa bile gerçekten güvenmeden kimseye kendini tam anlamıyla açmaz. Duyarlı ve sabırlı bir insan olan oğlak burcu, aslan burcunu elinde tutmak istiyorsa, onunla birlikte sosyalleşmek zorunda hissedebilir kendini. Oğlak burcu zaman zaman romantizmden uzaktır. Bu durumda aslan burcu, ona romantik sürprizler yaparak bu ilişkide dengeyi tutturmalıdır.

Aslan Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve oğlak burcu erkeği bir birliktelik yaşarlarsa emin olun ki bu aslan burcu kadını isterse olur. Oğlak burcu erkeği sürekli aslan burcu kadınının ona yol göstermeye çalıştığını ve ona liderlik yapmaya çalıştığını görecektir. Bu nedenden dolayı uzun süre birliktelik yaşamaları oldukça düşüktür. Çünkü zaman içinde oğlak burcu erkeği aslan kadınının yaptığı bu hareketlerden sıkılmaya ve ondan uzaklaşmaya başlayacaktır. Buda ikili arasında bir süre sonra her şeyin bitmesine neden olacaktır. Uzun süreli ilişkilerinde iki tarafta oldukça yıpranır.

Aslan Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan erkeği ve oğlak kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki genel olarak her zaman kısa sürmektedir. Ancak bu birliktelik ne kadar kısa süreli olursa hem aslan erkeği hem de oğlak kadını için bu süreç daha mutluluk verici ve heyecanlı geçecektir. İki burcun macerayı sevmesi ve yeniliğe açık olması durumunda kısa süreli olsa da araların çok tutkulu bir ilişki yaşarlar. Ancak bu ilişki süresi uzamaya başladıkça aralarındaki büyü bozulmaya ve sorunlar çıkmaya başlar o yüzden bir süre sonra ikili arasında bazı şeylerin son bulması iki taraf içinde oldukça mantıklı bir karar olacaktır.

Aslan ve Yay Burç Uyumu

yayHem aslan hem de yay ateş grubuna mensup burçlardır. Dolayısı ile birbirleri ile anlaşmaları da zor olmayacaktır. Aslan lider bir burçtur ve arkadaşları arasında çok sevilir. Yayın arkadaşlarının arasında sevilmesinin nedeni ise çılgınlıkları olabilir. Dolayısı ile her ikisi de sosyal burçlardır. Birlikte çok konuşacak konuları olabilir. Eğer bu ikili birbirlerine vakit ayırabilirse, baş başa kaldıklarında inanılmaz zevkli zamanlar geçirebilirler. Aslan ve yay birçok konuda aslında birbirlerinin zıttı burçlardır. Ancak zıt kutupların birbirini çektiklerini de unutmamak lazım. Bize kalırsa aslan ve yay burç uyumu 10 üzerinden 7-8 alır. Eğer kusursuz bir ilişki istiyorlarsa birbirlerini dinlemeleri gerekiyor, aksi takdirde yaylar, aslan burcunun sinirlendiğinde gözünün döndüğünü unutmamasını tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu kişilerinin en dolu dolu aşk yaşayacağı burç hiç kuşkusuz yay burcu olacaktır. Bu ikili, birbirini anlarlar. Bu nedenle aslan ve yay burcu ikilisinin iyi birer arkadaş ve dost olduklarına da şahit olabilirsiniz. Aslan ve yay ikilisi, genel olarak benzer zevklere sahiptir. Her ikisi de sosyal kişilerdir ve arkadaşları ile eğlenmekten ve gezmekten büyük keyif alırlar. Bu durumda birbirleri ile güzel bir uyum yakalamaları çok da zor gibi görünmüyor. Her iki karakter de girdikleri hemen her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar.

Aslan burcu erkeğinde de kadınında da şeytan tüyü vardır. Bu da onların neden bu kadar dikkat çekici olduklarını açıklıyor. Daha ilk gördüğü anda aslan burcuna tutulan yay burcu ise en az aslan kadar dikkat çekici olduğu için, bu ikilinin uyumlu bir birlikteliği olacak. Bu ikili, başlangıçta arkadaş olabilirler. Hatta çok iyi dost olmaları da muhtemeldir. Ama bu arkadaşlık, zaman içinde tutkulu bir beraberliğe dönüşebilir. Çünkü ikilinin arasında her daim tarif edilemez bir çekim olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ile yay burcu erkeği birlikteliklerinde çok nadir mutlu olabilirler. Birbirlerini iten özelliklerinden dolayı anlaşmaları oldukça zordur. Arkadaşlık ilişkilerinde bile kolay kolay anlaşamayan bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman sorunlar ve tartışmalar peşlerini asla bırakmazlar. Ancak kimi zaman ilk başlarda aralarında heyecan verici bir birliktelik yaşanabilir. Bu da kısa bir süre sonra heyecanın kaybolması ile sonuçlanır. O yüzden bu ikili bir ilişkiye başlamadan önce iyice bir düşünmelidir. Bu evlilik kararı aldıkları zaman içinde geçerlidir.

Aslan Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcunun sahiplenici yapısı yay burcu kadının oldukça hoşuna gidecektir. Eğer bu iki burç bir ilişki kararı alırlarsa istedikleri süre boyunca aralarında uyumu yakalamaları çokta zor değildir. Bu uyumu yakaladıklarında ise oldukça heyecan verici ve tutkulu bir ilişki yaşarlar. Aralarındaki sevgi aşka dönüştüğü zaman ise bunu iyi değerlendirebilirlerse çok mutlu bir çift olabilirler. Bu iki burç aralarında uyumu ve mutluluğu yakaladıkları zaman kolay kolay kaybetmezler. Evlilik kararı altıkları zamanda bunun altında el ele kalkabilirler.

Aslan ve Akrep Burç Uyumu

akrepAkrep burcu, kimileri tarafından oldukça ürkütücü bulunur. Hatta bir yerde akrep gördüğünüzde oradan uzaklaşmanız gerektiğini söyleyenler bile var. Oysa akrebin içinde dış kabuğundan çok farklı birisi yatar. Ancak akrep ve aslan ilişkisinin yürüyüp yürümeyeceğinden de emin değiliz. Aslında her ikisi de duygusal burçlar olmalarına rağmen ikisinin de en kötü özelliği bunu saklamalarıdır.

Akrep, aşkından ölse geri adım atmaz, aslan da aynı özellikleri taşır. Bu ikili yanlışlıkla falan birbirlerinden ayrılırlarsa, geri dönmek için ilk adımı atan da olmayacaktır. Ancak yine de aslan ve akrep ilişkisi umut vaat ediyor. Her ikisi de aşka ve evliliğe hazır olduğunda, bu ikili mutlu bir çift olabilir.

Akrep burcu tüm burçlar dünyasında en çekici burçlardan biridir hatta belki de en çekici burçtur. Onu her daim birilerinin ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Kadınının da erkeğinin de mutlaka peşinde birileri vardır. Aslan burcu da ondan farksız değildir. Ama her ikisi de ben merkezcidir ve sürekli kendilerini düşünürler. Birbirlerini düşünmeleri için ise aralarında gerçek bir aşk olması gerekir. Bu ikili, cinsel açıdan inanılmaz çekicidir. Akrep burcu da aslan burcu da cinselliğe düşkün burçlardır ve yeni fanteziler denemekten hiç bir zaman çekinmezler. Bu durumda, ikilinin yatakta çok iyi bir ikili olacaklarını söyleyebiliriz.

Akrep burcuna mensup kişiler, delici bakışlara sahip kişilerdir. Bu da neden bu kadar dikkat çekici olduklarını açıklıyor. Akrep burcu, bakışları ile daha ilk bakışta aslan burcunu etkilemeyi başarır. Aslan burcunun megolaman tavırları ile birleşince ortaya çok sürpriz bir ilişki çıkabilir. Dikkatli olmalarında fayda var, çünkü bu ilişkinin daha başlamadan bitmesini istemiyorlarsa, ikisi de en baştan dikkatli olmalılardır. Kıskançlık, bu ilişkinin temel taşlarından biri olacak. Akrep burcu da aslan burcu da çok kıskanç kişiler oldukları için, ortaya büyük ve şiddetli kavgaların çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumları

Aslan burcu kadını emir almaktan ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz akrep erkeği ise karşısındaki kişinin kendi istediği gibi hareket etmesini oldukça sever. Bu iki burçta oldukça inatçıdır. Bu yüzden bir ilişkiye başladıkları zaman kolay kolay bu ilişkiyi yürütemezler. Asla aralarında bir uyum sağlayamazlar ve mutlu olamazlar. Akrep erkeğini taşımak biraz zor olduğundan dolayı aslan burcu bununla uğraşmak istemez. Eğer ki bir ilişkiye başlarlarsa bu ilişki onlar için hem yorucu hem de üzücü olacaktır. Evlilik kararı almaları ikisi içinde oldukça yanlış bir karar olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ile akrep kadını bir ilişki kararı aldıkları an bu onlar için oldukça doğru bir karar olacaktır. İlişkilerine başladıkları andan itibaren o kadar uyumlu bir çift olurlar ki birbirlerine unutulmaz anlar yaşatabilirler. İlişkileri oldukça heyecan verici ve tutkulu olacaktır. Burçlarının birçok özelliklerini ilişkilerine yansıtarak ilişkilerini monoton bir hale gelmesinden kurtarabilirler. Ancak tek sorun evlenme kararı aldıkları zaman başlar. Eğer ki bu iki burç evlenme kararı alırsa aralarında o çok güzel uyum gider ve aralarına mutsuzluk girer. Bu yüzden bu iki burç birlikteliklerini evliliğe çevirmeden önce iyice düşünmelidir.

Aslan ve Terazi Burç Uyumu

teraziTerazi insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu yönü aslanın kafasını çelmeye yetebilir. Bu ikiliyi zorlu günler bekleyebilir ancak sabırlı olmakta ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Aslan burcu çok gururludur, geri adım atmak onun ruhuna terstir. Dolayısı ile ilişkide bir sorun olduğunda bunu çözmek terazi burcuna düşüyor. Dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslanın yanında durmayı başarabilirse terazi, aslanla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Bizim tavsiyemiz, bu ilişkide aslandan çok terazinin aslana ayak uydurması. Çünkü aslan, dışa dönük de olsa duygusallığa önem verir. Karşı taraftan duyacağı romantik sözler, onu kendinize aşık etmek için önemli bir adımdır.

Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği, çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişkidir. Sıra dışı olacağını garanti edeceğimiz bu ilişkide, kimin daha baskın olacağı hiç belli olmaz. Çünkü her ikisi de dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu durumda, ipler her ikisinin de elinde olabilir. Ama ikisinin birden elinde olmayacaktır. Çünkü bu ikili sürekli bir yarış içinde olabilir.

Terazi burcu oldukça sadık ve güvenilirdir. Yani aslan burcunun yıllardır başkalarında arayıp da bulamadığı sadakati terazi ona verecektir. Rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olmak için sürekli çalışan ve bu uğurda hiç yorulmayan aslan burcu, gerçek mutluluğu terazi burcunda bulacaktır. Aslan burcu merttir ve güvenilirdir. Sevgilisinin de en iyi sırdaşı olacaktır. Terazi burcu onun en çok bu tavrından etkilenecektir. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Terazi burcu aslan burcunu asla terk etmeyecek bir burç olduğu için, aslan burcu ona güvenmekte sorun yaşamayacaktır. Asla ısrarcı bir karakter olmayan terazi burcu, bu yönüyle aslan burcunun çok hoşuna gidecek. Lüks yaşantısı ile terazi burcunun dengeli tavırları bir araya geldiğinde, bu ikili birbirlerine ayak uydurmaya çalışmalıdır. Bu ikili, uzun bir birliktelik yaşar ve nitekim de sonunda evlenebilirler.

Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve terazi burcu erkeği ir ilişkiye başladıkları zaman ilk anlardan itibaren aralarında tarifsiz bir uyum yakalarlar ve birbirlerini tamamlarlar. Durum böyle olunca herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olurlar. İlişkileri kendi aralarında oldukça tatlı ve ateşli olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bazen sorunlar yaşasalar da çabuk çözüm bulma yetenekleri ile bu sorunların üstesinden gelebilirler. Bu iki burç evlilik kararı aldıklarında evlerine ve birbirlerine bağlı bir aile olurlar. Bu hem kendileri için hem de aileleri için çok güzel bir durum olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ile terazi burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman mutlu olabilmek adına oldukça çaba sarf etmeleri gerekmektedir. Eğer ki bu çabadan sıkılmadan ilişkileri için uğraşırlarsa bir zaman sonra gerçekten mutluluğu ve tarifsiz uyumu yakalayabilirler. Ancak bu uyum kaybetmeleri de oldukça kolay olacaktır. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmaları gerekmektedir. Aralarında arkadaşlık dönemlerinde oluşan öfke kimi zaman sonra tutkulu bir aşka dönüşebilir. Durum böyle olunca uzun süreli bir beraberlikleri olabilir. Ancak aralarındaki mutluluğu kaybetmemeye dikkat etmeleri gerekmektedir.

Aslan ve Başak Burç Uyumu

basakAslanla anlaşmak her burcun harcı değildir. Başak burcu günün birinde onca insan arasında bir aslanı tercih ettiyse, onu zorlu günlerin beklediğini de bilmesi gerekir. Ateş grubuna mensup aslan ve toprak grubuna mensup başak, yatakta çok iyi bir ikili olabilirler, her ikisi de partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak iş günlük hayatta yürütmeleri gereken aşk ilişkisine geldiğinde, önlerine birçok engel çıkabilir. Bu engeller karşısında aslanın arkasını dönüp gitmesi kuvvetle muhtemeldir. Bu noktada başak onu elde etmek istiyorsa, bu ilişkinin yükünün de onun omuzlarında olduğunu bilmesi gerekir. Aslanlar zor insanlardır. Dolayısı ile aslan ve başak burç uyumu bizden 10 üzerinden 5 puan alıyor.

Aslan burcu ve başak burcu birlikteliği için, ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Başak burcu, hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Aslan burcu da rahat bir yaşama isteği içinde olduğundan o da iş hayatında oldukça çalışkandır ve mutlaka iyi yerlere gelecektir. Bu ikili, iş hayatında iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili, iş hayatındaki başarısını aşk hayatında gösterebilir mi, burası tamamen onlara kalmış. Başak ve aslan burcu birlikteliği, çok da rahat bir birliktelik olmayacaktır. İkili, ilişkinin başlarında birbirine alışmakta zorlanabilirler. Başak, eleştirileri ile aslan burcunu fazla sıkmamalıdır. Aksi halde aslan burcu bu durumdan korkup kaçabilir.

Başak burcu, ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Bu durumda da aslan burcu ile olan ilişkisinde ona daha açık olmasını tavsiye ediyoruz. Bu, aralarındaki ilişkinin daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. İnsanlar konuşarak anlaşır. Bu durumda başak olayları ve duygularını içine atmak yerine, düşüncelerini aslan burcu ile paylaşmalıdır. Aslan burcu fazla sosyal bir burç olmayabilir. Bu durumda da başak burcunun ona ayak uydurması gerekir.

Aslan Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcunun bağımsızlığına düşkün olması başak erkeğini oldukça zorlar. Bunun yanı sıra başak burcunun da aşırı titiz olması ve buna çok dikkat etmesi aslan kadını zorlar. Çünkü aslan kadını fazla sıkıya ve üzerinde hakimiyet kurulmasına gelemez. Durum böyle olunca bu ikili aralarında uyumu yakalamaları ve ilişkilerinin uzun süreli olması oldukça zordur. Bu ikilinin uzun süreli birliktelik kurması çok nadir görülen bir durumdur. Birlikte mutlu olmaları oldukça zor olduğundan dolayı evlilik kararı almaları kendileri için oldukça yanlış bir karar olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği çok romantik bir burçtur. Ancak maalesef aşırı kıskanç olması ve karşısındaki kişinin üzerinde hakimiyet kurmayı sevmesi nedeni ile başak burcu kadını ile çok fazla anlaşamaz. Çünkü başak burcu kadını asla özgürlüğünün kısıtlanmasını sevmez. Bu yüzden aslan erkeği ve başak kadını arasın başlayacak bir ilişkide mutlu olmaları ve aralarındaki uyumu yakalayabilmeleri oldukça düşük bir ihtimaldir. Başak burcu kadını aslan erkeğini sürekli bir eleştiri içinde bulunur bu durumdan dolayı da sürekli kavga ederler. Bu yüzden aralarından uzun süreli ve sağlıklı bir ilişki kurmaları oldukça zor bir durumdur.

Aslan ve Aslan Burç Uyumu

aslanAynı burçtan iki insanın anlaşmaları çok kolay da olabilir çok zor da. Aslında bu, biraz da onlara bağlıdır. Her ikisi de lükse oldukça düşkün olan bir çiftin maddi durumu, zaman zaman zorluklar yaşamalarına neden olabilir. İkisinden birinin biraz tutumlu olmasını tavsiye ediyoruz. Aslan lider burçtur ve dışarıdan oldukça katı, soğuk görünebilir. Ancak içinde sıcacık ve yumuşak bir kalbi vardır. Karşısındaki kişi de aynı durumda olduğunda bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir, ancak her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlamakta fazla zorlanmayacaklardır. Aslan ve aslan ilişkisi bizden 10 üzerinden 10 almasa da, aşka duydukları saygı ve içlerindeki duygusal bağ sayesinde bizden 8 puan alıyorlar.

Aslan burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, ikilinin arasında harika ve kusursuz bir uyum olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de lider karakterlere sahip olduklarından, birbirlerini yönetmek isteyeceklerdir. Bu ilişki her şeye rağmen uzun süreli bir birliktelik olabilir. Çünkü birbirlerini anlamakta zorlanmayacak ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olacaklardır. Bu ilişkide ikilinin arasında bir uyum vardır. Bir eve iki aslanın biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama ikilinin yükselenleri bu ilişkide oldukça etkilidir. Birisi alttan almayı öğrenirse, diğeri de ondan ders alacak ve birbirlerine karşı daha ılımlı davranacaklardır.

İki aslan burcunun birlikteliği, genel anlamda özenilecek ve aklı başında bir birliktelik olacaktır. Aslan burcu, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğundan, karşısındaki aslan ile aynı hayat görüşlerine sahiptir. Bu da, onları özenilecek bir çift yapıyor. Bu ikili, tutkulu aşklarını cinsel hayatlarında da sürdürürler. Birlikte oldukça uyumlu olan çiftimiz, yatakta birbirleri ile uyum içinde olduklarından, aralarındaki elektrik yatakta da görülecektir ve birlikte yepyeni deneyimler denemekten hiç bıkmayacaklardır.

Aslan Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve aslan burcu erkeği birbirlerine huy bakımından oldukça benzerler. Egoları yüksek olan bu iki burcun bu özellikleri aşka dönüştüğü zaman aralarında oldukça tutkulu ve heyecan verici bir aşk yaşarlar. Hayata bakış açıları ve düşünce yapıları birbirlerine benzemesinden dolayı birbirlerine oldukça anlayışlı iki kişi olacaklardır. Gerektiği yerde karşısındaki kişi ile empati yapmayı bilirler. Eğer bu birlikteliği evlilik ile birleştirmek isterlerse bu evlilik oldukça güzel bir evlilik olacaktır ve kendileri için en uygun eş adayını bulmuş olacaklardır.

Aslan Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ve aslan burcu kadını birbirlerinin egolarını tatmin ederlerse ve düşünce yapıları uyursa gerçekten uyumu yakalayabilirler. İlişkilerinde bu uyumu yakaladıklarında ise herkes tarafından imrenilen ve iç çekilen bir ilişkiye sahip olurlar. Aslın bu burç arkadaş olarak da birbirlerine çok benzedikleri için çok güzel anlaşırlar. Birbirleri için en uygun çift adayı olan bu iki burç sonsuz mutluluğu ve uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar. Evlilik kararı aldıklarında ise herkese parmak ile gösterilen bir aile olurlar.

Aslan ve Yengeç Burç uyumu

aslanAslan burcunun karakter yapısı nedeniyle, burçlar dünyasında belki de en iyi anlaştığı burç yengeç burcu olacaktır. Aslan liderliği, yengeç ise yönetilmekten hoşlanır. Bu durumda iyi birer sevgili olmaları da  kaçınılmazdır. Yengeç, aslanın beklentilerini çok iyi karşılar. Her ikisi de tutkulu, evine ve ailesine bağlı burçlardır. Aslan ve yengeç evliliği de iyi bir evlilik olabilir.

Yengeç evine bağlı, ailesi için elinden geleni yapan ve gerektiğinde kendinden bile fedakarlık yapan bir burçtur. Evini kurar ve ailesi için her şeyi yapar. Aslan da çalışkanlığı ile evine çok iyi bakacaktır. Aslan ve yengeç ikilisi, burçlar dünyasında bizden en yüksek puanı alan ikililerden biri oluyor. Çünkü bu ikili için romantik bir çift olacaklarını söyleyebiliriz. Aslan dominant karakterlidir.

Bu yönüyle de birçok burçla anlaşmakta zorlanır. Koç ya da oğlak gibi baskın burçlarla zaman zaman ters düşebilir. Ama yengeçin sakın ve sadık yapısı, ikilinin birbirini çok iyi tamamlamasını sağlayacak. Başlangıçta aslan duygularını göstermekte zorlanabilir. Ama yengeç, tavırları ve sadakati ile onun açılmasını, sonradan harika bir sevgiliye dönüşmesini sağlayabilir. Aslan ve yengeç ikilisi, 10 üzerinden 9 alıyor. Bu kusursuz uyumu eğer doğru bir şekilde kullanabilirlerse, bu ikilinin birliktelikleri evlilikle sonuçlanacaktır. Sadakat ve güven bu ilişkinin kilit noktası. Bu konuda sorun yaşanmazsa, tutkulu bir aşk bu çifti bekliyor olacak.

Aslan Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında çok nadiren mutlu bir birliktelik yaşarlar. Normalde kolay kolay anlaşamayan bu iki burç aşk hayatlarında da anlaşamazlar. İki burç da sorunlarla mücadele etmeyi çok fazla sevmezler. O yüzden kısa süreli ilişkilerinde bile herhangi bir sorun yaşadıkları zaman mutlu olamazlar. Çünkü aralarında kurdukları ilişki her zaman fedakarlık ve anlayış isteyen bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun uzun süreli ir ilişki yaşamaları oldukça düşük bir ihtimal oldukları için evlilik yoluna gitmeleri de oldukça düşük bir ihtimaldir.

Aslan Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ile yengeç burcu kadını bir ilişkiye başladıklarında aralarındaki uyumu yakalamak için ve mutlu olabilmek için biraz çaba sarf etmeleri lazım. Eğer ki mutluluğu yakalayana kadar birlikteliklerini devam ettirirlerse bu zamandan sonra ilişkileri tutkulu bir birlikteliğe dönecektir. Yengeç burcu kadını sevilmeye ve ilgiye oldukça düşkün bir yapıya sahiptir. Bu istediği ise aslan burcu erkeği çok rahat bir şekilde karşılayabilir. Evlilik kararı aldıklarında her zaman birbirlerine destek olurlarsa çok mutlu ve heyecan verici bir evlilik hayatları olabilir.

 

Aslan ve İkizler Burç Uyumu

aslanAslan ve ikizler burç uyumu bizden geçer not alıyor. Her ikisi de girişken, özgüvenli ve hareketli burçlar oldukları için birbirleri ile uyum sağlamaları da zor olmayacaktır. Aslan, ikizler kadar olmasa da çapkın bir burç sayılabilir, ancak ikizlerin gözünün kimde olduğunu anlamak oldukça zordur. Bu ilişkide her iki tarafın da fedakarlık yapması gerekir. İkizlerin şıpsevdi ruhu, aslanın çekiciliği ile buluştuğunda yepyeni bir ruh haline bürünebilir. Onu elde etmek için savaşan taraf ikizler olacaktır. Aslan lider ruhlu ve kıskanç burçlar arasında yer alıyor. Eğer ikizler, aslanın bu kıskanç tavırlarına meydan okuyabilirse, birlikte eğlenceli ve heyecanlı bir ilişki yaşayabilirler. Aslan burcu oldukça gururludur, onun bu tutumu karşısında ikizler neye uğradığını şaşırabilir. İkizlere sabırlı olmasını tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu ve ikizler burcu birlikteliği, en uyumlu birlikteliklerden biri olmasa da, her ikisi de canlı ve aktif kişiler oldukları için, birlikte iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili için birçok astroloji yorumcusu, yüksek şans bile verebilir. Öyle ki aslan ve ikizler evliliğinin de iyi bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Kendilerinde olmayan şeyi karşı tarafta bulacakları için, bu ilişki yeni şeyler keşfedecekleri bir ilişki olacaktır.

İkizler burcu zeki ve dikkat çekici bir tiptir. Aslan burcu da zeki insanlara ilgi duyar. Ayrıca ikizler burcunun zarafeti, aslan burcunun daha ilk anda başını döndürebilir. Birbirinden çok farklı gibi görünen bu ikili, birbirlerini iyi bir şekilde tamamlayabilir. Bu ilişkide, ikizler burcunun keyfi yerinde olacaktır. Bu konuşmaktan çok seven burç, karşısındaki mantıklı aslan ile saatlerce sohbet etmekten çok hoşlanacaktır. Aslan burcu ateş grubuna mensup, ikizler burcu da hava grubuna mensup bir burçtur. Ateş ve hava grubu birliktelikleri genellikle uyumlu ve uzun ömürlü birlikteliklerdir. Bu ilişkide ikizler burcunun gözleri parlar ve mutlu olur. Aslan burcu da onun mutluluğundan mutlu olmaktan çok hoşlanacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ile ikizler burcu erkeği aralarındaki uyumu çok rahat bir şekilde yakalayabilirler. Çünkü bu iki burcun birçok ortak özelliği bulunmaktadır. Durum böyle olunca hem anlaşmakta hem de mutlu olmakta hiç zorlanmazlar. Bazen her ilişkide olduğu gibi sıkıntılar yaşasalar da bu sorunları el ele vererek aşabilirler. Aslan burcunun kendine güvenen bir yapısı olması ikizler burcunun oldukça ilgisini çeker. Bu iki burç hem aşk hayatlarında hem de evlendikleri zaman evlilik hayatlarında mutlu olmamak için herhangi bir nedenleri yoktur.

Aslan Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği herkse karşı ılımlı ve oldukça zeki bir kişiliğe sahiptir. İkizler burcu kadını ise hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Bu özelliği aslan erkeğinin oldukça hoşuna gider. Arkadaşlık ilişkilerinde oldukça anlaşan bu iki burç aşk hayatlarında da çok güzel anlaşabilirler. Bir birlikteliğe adım attıklarında mutlu olmamak için hiçbir nedenleri yoktur. Bazı sorunlar yaşadıklarında bile bu sorunları el ele vererek atlatırlar. Her sorun bu iki burcu birbirine daha fazla yakınlaştırır. Böylece aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar.

Aslan ve Boğa Burç Uyumu

aslanAslan ve boğa ilişkisi için şöyledir ya da böyledir demek zor. Malum her ikisi de lider ve gururlu burçlar. Bir araya geldiklerinde birbirlerini çok iyi de anlayabilirler, çok kötü de anlaşabilirler. Ancak aslan ve boğa için uyumsuz bir çift demek de yanlış olur. Hareketli, neşeli ve girişken yapısı ile boğayı tavlamayı başaran aslan, ilişkide zincirleri elinde tutmak ister. Çünkü kendisini ancak bu şekilde güvende hisseder. Bu, onun için oldukça önemlidir. Ancak aynı şeyleri boğa için de söylemek yanlış olmaz. Yine de bu ilişkinin tutkulu, düzeyli ve neşeli bir ilişki olacağı kesin. Birbirlerini anlamayı başarırlarsa birlikte evliliğe doğru bir adım atabilirler.

Aslan burcu ve boğa burcunun birbirlerine benzerlikleri çoktur. Her ikisinin de lüks zevkleri vardır ve bu ikilinin lüks bir restoranda şık bir yemek yerken karşılaşabilirler. Aslan burcu, birçok burç tarafından müsrif olarak gösterilebilir. Ancak onu anlayan boğa burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmayacaktır. Seçkin zevkleri ile tanıdığımız aslan burcuna eşlik edecek olan boğa burcu, onunla vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır.

Boğa burcu ve aslan burcu çifti, kendilerine uyumlu ve düzenli bir birliktelik yaratabilirler. Hem aslan burcu, hem de boğa burcu güzelliklerden hoşlanır. Hayatın güzelliklerinden büyük keyif alan bu ikili, birlikte çok iyi vakit geçirecekler. Aslan burcu ilgi bekler ve ilginin merkezinde olmaktan hoşlanır. Bu durumda boğa burcu ona karşı ilgi göstermeyi ihmal etmemelidir. Aslan burcu, pek de sosyal bir burç olmadığı için, boğa burcu onunla baş başa vakit geçirmeye hazır olmalıdır. Zaten aslan burcu sıkıcı bir tip olmadığı için, baş başa olmak onun da çok hoşuna gidecektir.

Aslan Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve boğa burcu maalesef ki aralarında istedikleri mutluluğu ve uyumu yakalayamaz. Aslan burcu kadını liderlik iç güdüsüyle ilişkisini yönetmeye çalışır. Boğa erkeği ise bundan asla hoşlanmaz. Uda aralarında sorunlar yaşanmasına neden olur. Ancak kısa süreli bir ilişki yaşadıklarında nadiren de olsa mutluluğu bulabilirler ama sadece kısa süreli ilişkilerinde. Uzun süren bir ilişkide iki tarafında çok yıpranmasından dolayı işler değişmeye başlar ve birbirlerini çok üzebilirler. Yani uzun süreli bir ilişki düşüncesinde olmazlarsa mutlu olabilirler. Aslan kadını ve boğa erkeği evlenme kararı aldıklarında ise oldukça fırtınalı bir evlilik süreci geçirirler.

Aslan Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki kısa süreli olacaktır. Ancak bu kısa sürede birbirlerini çok mutlu edebilirler ve birbirlerine çok güzel anlar yaşatabilirler. Bu güzel ve kusursuz uyum sadece ilk başlara özel bir durumdur. Çünkü bir süre sonra ilişkilerine sorunlar eklenmeye ve zaman için de iki tarafında sıkılmasına neden olacaktır. Aslan burcunun aşırı gururlu bir yapısı genel olarak kavgalarda asla geri adım atmamasına neden olur. Buda iki burcun aralarındaki sorunların asla çözülmemesine neden olacaktır.

Aslan ve Koç Burç Uyumu

aslanGenelde uyumlu bir ikili olarak gösterilen aslan ve koç burcu ikilisinin birlikte çok iyi vakit geçirecekleri kesin. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Birbirlerine olan saygılarını yitirmedikleri sürece, mutlu beraberlikleri sürecektir. Hem aslan hem de koç ateş grubuna mensup burçlar oldukları için aralarındaki kıvılcımı 100 metre öteden fark etmek mümkün olacaktır. Yatakta da oldukça mutlu bir beraberlikleri olacak bu iki burcun mutluluğu, birbirlerini dinlemekten geçiyor. Koçun zeki ve pratikliği aslanı etkilemeyi başarır. Aslan ise lüks zevkleri ile koçu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Hem aslan hem de koç, hayatı dolu dolu yaşamayı severler, bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır. Birlikte yeni yerler keşfetmek, akşamları bir restoranda romantik bir yemek yemek, her ikisine de iyi gelecektir.

Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ve koç burcu erkeği arasında bazı zamanlar anlaşmazlıklar olabilir. Oda burçların getirdiği özelliklerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu sorunları aşabilirlerse ilişkilerinde çok mutlu olabilirler. Ortaya çıkan tüm sorunları birlikte çözerlerse zaman içinde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar ve bu uyumu bir daha asla kaybetmezler. Aralarındaki aşk zaman içinde kuvvetlendikçe ilişkilerinde yeniliğe daha açık bir vaziyete gelir. Böyle aralarındaki ilişki yeniklerle dolu ve oldukça tutkulu olacaktır. Evlilik kararı aldıklarında da birbirlerine çok bağlı bir eş olurlar.

Aslan Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan erkeğinin romantik olması koç burcu kadınını kendine daha çok çekmesine neden olacaktır. Bir süre sonra koç kadının hareketli yapısı ve eğlenceli yapısı aslan erkeği ile ilişkisinde mutlu olmalarına sebep olacaktır. Böylece zaman içinde aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalayabilirler. Aslan erkeğinin ve koç kadının birliktelikleri her zaman heyecanlı ve tutkulu olacaktır. İlişkileri ne kadar uzun sürerse sürsün daima birbirlerine aşık olarak kalırlar. Evlilik kararı aldıklarında üstlerine düşen bütün sorumlukların altından kalkabilirler. Böylece çok mutlu bir aileye sahip olurlar.