Aslan ve Yengeç Burç uyumu

aslanAslan burcunun karakter yapısı nedeniyle, burçlar dünyasında belki de en iyi anlaştığı burç yengeç burcu olacaktır. Aslan liderliği, yengeç ise yönetilmekten hoşlanır. Bu durumda iyi birer sevgili olmaları da  kaçınılmazdır. Yengeç, aslanın beklentilerini çok iyi karşılar. Her ikisi de tutkulu, evine ve ailesine bağlı burçlardır. Aslan ve yengeç evliliği de iyi bir evlilik olabilir.

Yengeç evine bağlı, ailesi için elinden geleni yapan ve gerektiğinde kendinden bile fedakarlık yapan bir burçtur. Evini kurar ve ailesi için her şeyi yapar. Aslan da çalışkanlığı ile evine çok iyi bakacaktır. Aslan ve yengeç ikilisi, burçlar dünyasında bizden en yüksek puanı alan ikililerden biri oluyor. Çünkü bu ikili için romantik bir çift olacaklarını söyleyebiliriz. Aslan dominant karakterlidir.

Bu yönüyle de birçok burçla anlaşmakta zorlanır. Koç ya da oğlak gibi baskın burçlarla zaman zaman ters düşebilir. Ama yengeçin sakın ve sadık yapısı, ikilinin birbirini çok iyi tamamlamasını sağlayacak. Başlangıçta aslan duygularını göstermekte zorlanabilir. Ama yengeç, tavırları ve sadakati ile onun açılmasını, sonradan harika bir sevgiliye dönüşmesini sağlayabilir. Aslan ve yengeç ikilisi, 10 üzerinden 9 alıyor. Bu kusursuz uyumu eğer doğru bir şekilde kullanabilirlerse, bu ikilinin birliktelikleri evlilikle sonuçlanacaktır. Sadakat ve güven bu ilişkinin kilit noktası. Bu konuda sorun yaşanmazsa, tutkulu bir aşk bu çifti bekliyor olacak.

 

Google Reklamları