Aslan ve Terazi Burç Uyumu

terazi

Terazi insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu yönü aslanın kafasını çelmeye yetebilir. Bu ikiliyi zorlu günler bekleyebilir ancak sabırlı olmakta ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Aslan burcu çok gururludur, geri adım atmak onun ruhuna terstir. Dolayısı ile ilişkide bir sorun olduğunda bunu çözmek terazi burcuna düşüyor. Dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslanın yanında durmayı başarabilirse terazi, aslanla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Bizim tavsiyemiz, bu ilişkide aslandan çok terazinin aslana ayak uydurması. Çünkü aslan, dışa dönük de olsa duygusallığa önem verir. Karşı taraftan duyacağı romantik sözler, onu kendinize aşık etmek için önemli bir adımdır.

Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği, çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişkidir. Sıra dışı olacağını garanti edeceğimiz bu ilişkide, kimin daha baskın olacağı hiç belli olmaz. Çünkü her ikisi de dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu durumda, ipler her ikisinin de elinde olabilir. Ama ikisinin birden elinde olmayacaktır. Çünkü bu ikili sürekli bir yarış içinde olabilir.

Terazi burcu oldukça sadık ve güvenilirdir. Yani aslan burcunun yıllardır başkalarında arayıp da bulamadığı sadakati terazi ona verecektir. Rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olmak için sürekli çalışan ve bu uğurda hiç yorulmayan aslan burcu, gerçek mutluluğu terazi burcunda bulacaktır. Aslan burcu merttir ve güvenilirdir. Sevgilisinin de en iyi sırdaşı olacaktır. Terazi burcu onun en çok bu tavrından etkilenecektir. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Terazi burcu aslan burcunu asla terk etmeyecek bir burç olduğu için, aslan burcu ona güvenmekte sorun yaşamayacaktır. Asla ısrarcı bir karakter olmayan terazi burcu, bu yönüyle aslan burcunun çok hoşuna gidecek. Lüks yaşantısı ile terazi burcunun dengeli tavırları bir araya geldiğinde, bu ikili birbirlerine ayak uydurmaya çalışmalıdır. Bu ikili, uzun bir birliktelik yaşar ve nitekim de sonunda evlenebilirler.

 

Google Reklamları