Aslan ve İkizler Burç Uyumu

aslan

Aslan ve ikizler burç uyumu bizden geçer not alıyor. Her ikisi de girişken, özgüvenli ve hareketli burçlar oldukları için birbirleri ile uyum sağlamaları da zor olmayacaktır. Aslan, ikizler kadar olmasa da çapkın bir burç sayılabilir, ancak ikizlerin gözünün kimde olduğunu anlamak oldukça zordur. Bu ilişkide her iki tarafın da fedakarlık yapması gerekir. İkizlerin şıpsevdi ruhu, aslanın çekiciliği ile buluştuğunda yepyeni bir ruh haline bürünebilir. Onu elde etmek için savaşan taraf ikizler olacaktır. Aslan lider ruhlu ve kıskanç burçlar arasında yer alıyor. Eğer ikizler, aslanın bu kıskanç tavırlarına meydan okuyabilirse, birlikte eğlenceli ve heyecanlı bir ilişki yaşayabilirler. Aslan burcu oldukça gururludur, onun bu tutumu karşısında ikizler neye uğradığını şaşırabilir. İkizlere sabırlı olmasını tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu ve ikizler burcu birlikteliği, en uyumlu birlikteliklerden biri olmasa da, her ikisi de canlı ve aktif kişiler oldukları için, birlikte iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili için birçok astroloji yorumcusu, yüksek şans bile verebilir. Öyle ki aslan ve ikizler evliliğinin de iyi bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Kendilerinde olmayan şeyi karşı tarafta bulacakları için, bu ilişki yeni şeyler keşfedecekleri bir ilişki olacaktır.

İkizler burcu zeki ve dikkat çekici bir tiptir. Aslan burcu da zeki insanlara ilgi duyar. Ayrıca ikizler burcunun zarafeti, aslan burcunun daha ilk anda başını döndürebilir. Birbirinden çok farklı gibi görünen bu ikili, birbirlerini iyi bir şekilde tamamlayabilir. Bu ilişkide, ikizler burcunun keyfi yerinde olacaktır. Bu konuşmaktan çok seven burç, karşısındaki mantıklı aslan ile saatlerce sohbet etmekten çok hoşlanacaktır. Aslan burcu ateş grubuna mensup, ikizler burcu da hava grubuna mensup bir burçtur. Ateş ve hava grubu birliktelikleri genellikle uyumlu ve uzun ömürlü birlikteliklerdir. Bu ilişkide ikizler burcunun gözleri parlar ve mutlu olur. Aslan burcu da onun mutluluğundan mutlu olmaktan çok hoşlanacaktır.

Google Reklamları