Aslan ve Boğa Burç Uyumu

aslan

Aslan ve boğa ilişkisi için şöyledir ya da böyledir demek zor. Malum her ikisi de lider ve gururlu burçlar. Bir araya geldiklerinde birbirlerini çok iyi de anlayabilirler, çok kötü de anlaşabilirler. Ancak aslan ve boğa için uyumsuz bir çift demek de yanlış olur. Hareketli, neşeli ve girişken yapısı ile boğayı tavlamayı başaran aslan, ilişkide zincirleri elinde tutmak ister. Çünkü kendisini ancak bu şekilde güvende hisseder. Bu, onun için oldukça önemlidir. Ancak aynı şeyleri boğa için de söylemek yanlış olmaz. Yine de bu ilişkinin tutkulu, düzeyli ve neşeli bir ilişki olacağı kesin. Birbirlerini anlamayı başarırlarsa birlikte evliliğe doğru bir adım atabilirler.

Aslan burcu ve boğa burcunun birbirlerine benzerlikleri çoktur. Her ikisinin de lüks zevkleri vardır ve bu ikilinin lüks bir restoranda şık bir yemek yerken karşılaşabilirler. Aslan burcu, birçok burç tarafından müsrif olarak gösterilebilir. Ancak onu anlayan boğa burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmayacaktır. Seçkin zevkleri ile tanıdığımız aslan burcuna eşlik edecek olan boğa burcu, onunla vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır.

Boğa burcu ve aslan burcu çifti, kendilerine uyumlu ve düzenli bir birliktelik yaratabilirler. Hem aslan burcu, hem de boğa burcu güzelliklerden hoşlanır. Hayatın güzelliklerinden büyük keyif alan bu ikili, birlikte çok iyi vakit geçirecekler. Aslan burcu ilgi bekler ve ilginin merkezinde olmaktan hoşlanır. Bu durumda boğa burcu ona karşı ilgi göstermeyi ihmal etmemelidir. Aslan burcu, pek de sosyal bir burç olmadığı için, boğa burcu onunla baş başa vakit geçirmeye hazır olmalıdır. Zaten aslan burcu sıkıcı bir tip olmadığı için, baş başa olmak onun da çok hoşuna gidecektir.

Google Reklamları