Aslan ve Başak Burç Uyumu

basak

Aslanla anlaşmak her burcun harcı değildir. Başak burcu günün birinde onca insan arasında bir aslanı tercih ettiyse, onu zorlu günlerin beklediğini de bilmesi gerekir. Ateş grubuna mensup aslan ve toprak grubuna mensup başak, yatakta çok iyi bir ikili olabilirler, her ikisi de partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak iş günlük hayatta yürütmeleri gereken aşk ilişkisine geldiğinde, önlerine birçok engel çıkabilir. Bu engeller karşısında aslanın arkasını dönüp gitmesi kuvvetle muhtemeldir. Bu noktada başak onu elde etmek istiyorsa, bu ilişkinin yükünün de onun omuzlarında olduğunu bilmesi gerekir. Aslanlar zor insanlardır. Dolayısı ile aslan ve başak burç uyumu bizden 10 üzerinden 5 puan alıyor.

Aslan burcu ve başak burcu birlikteliği için, ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Başak burcu, hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Aslan burcu da rahat bir yaşama isteği içinde olduğundan o da iş hayatında oldukça çalışkandır ve mutlaka iyi yerlere gelecektir. Bu ikili, iş hayatında iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili, iş hayatındaki başarısını aşk hayatında gösterebilir mi, burası tamamen onlara kalmış. Başak ve aslan burcu birlikteliği, çok da rahat bir birliktelik olmayacaktır. İkili, ilişkinin başlarında birbirine alışmakta zorlanabilirler. Başak, eleştirileri ile aslan burcunu fazla sıkmamalıdır. Aksi halde aslan burcu bu durumdan korkup kaçabilir.

Başak burcu, ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Bu durumda da aslan burcu ile olan ilişkisinde ona daha açık olmasını tavsiye ediyoruz. Bu, aralarındaki ilişkinin daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. İnsanlar konuşarak anlaşır. Bu durumda başak olayları ve duygularını içine atmak yerine, düşüncelerini aslan burcu ile paylaşmalıdır. Aslan burcu fazla sosyal bir burç olmayabilir. Bu durumda da başak burcunun ona ayak uydurması gerekir.

Google Reklamları