Aslan ve Aslan Burç Uyumu

aslan

Aynı burçtan iki insanın anlaşmaları çok kolay da olabilir çok zor da. Aslında bu, biraz da onlara bağlıdır. Her ikisi de lükse oldukça düşkün olan bir çiftin maddi durumu, zaman zaman zorluklar yaşamalarına neden olabilir. İkisinden birinin biraz tutumlu olmasını tavsiye ediyoruz. Aslan lider burçtur ve dışarıdan oldukça katı, soğuk görünebilir. Ancak içinde sıcacık ve yumuşak bir kalbi vardır. Karşısındaki kişi de aynı durumda olduğunda bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir, ancak her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlamakta fazla zorlanmayacaklardır. Aslan ve aslan ilişkisi bizden 10 üzerinden 10 almasa da, aşka duydukları saygı ve içlerindeki duygusal bağ sayesinde bizden 8 puan alıyorlar.

Aslan burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, ikilinin arasında harika ve kusursuz bir uyum olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de lider karakterlere sahip olduklarından, birbirlerini yönetmek isteyeceklerdir. Bu ilişki her şeye rağmen uzun süreli bir birliktelik olabilir. Çünkü birbirlerini anlamakta zorlanmayacak ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olacaklardır. Bu ilişkide ikilinin arasında bir uyum vardır. Bir eve iki aslanın biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama ikilinin yükselenleri bu ilişkide oldukça etkilidir. Birisi alttan almayı öğrenirse, diğeri de ondan ders alacak ve birbirlerine karşı daha ılımlı davranacaklardır.

İki aslan burcunun birlikteliği, genel anlamda özenilecek ve aklı başında bir birliktelik olacaktır. Aslan burcu, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğundan, karşısındaki aslan ile aynı hayat görüşlerine sahiptir. Bu da, onları özenilecek bir çift yapıyor. Bu ikili, tutkulu aşklarını cinsel hayatlarında da sürdürürler. Birlikte oldukça uyumlu olan çiftimiz, yatakta birbirleri ile uyum içinde olduklarından, aralarındaki elektrik yatakta da görülecektir ve birlikte yepyeni deneyimler denemekten hiç bıkmayacaklardır.

Google Reklamları