Aslan ve Akrep Burç Uyumu

akrep

Akrep burcu, kimileri tarafından oldukça ürkütücü bulunur. Hatta bir yerde akrep gördüğünüzde oradan uzaklaşmanız gerektiğini söyleyenler bile var. Oysa akrebin içinde dış kabuğundan çok farklı birisi yatar. Ancak akrep ve aslan ilişkisinin yürüyüp yürümeyeceğinden de emin değiliz. Aslında her ikisi de duygusal burçlar olmalarına rağmen ikisinin de en kötü özelliği bunu saklamalarıdır.

Akrep, aşkından ölse geri adım atmaz, aslan da aynı özellikleri taşır. Bu ikili yanlışlıkla falan birbirlerinden ayrılırlarsa, geri dönmek için ilk adımı atan da olmayacaktır. Ancak yine de aslan ve akrep ilişkisi umut vaat ediyor. Her ikisi de aşka ve evliliğe hazır olduğunda, bu ikili mutlu bir çift olabilir.

Akrep burcu tüm burçlar dünyasında en çekici burçlardan biridir hatta belki de en çekici burçtur. Onu her daim birilerinin ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Kadınının da erkeğinin de mutlaka peşinde birileri vardır. Aslan burcu da ondan farksız değildir. Ama her ikisi de ben merkezcidir ve sürekli kendilerini düşünürler. Birbirlerini düşünmeleri için ise aralarında gerçek bir aşk olması gerekir. Bu ikili, cinsel açıdan inanılmaz çekicidir. Akrep burcu da aslan burcu da cinselliğe düşkün burçlardır ve yeni fanteziler denemekten hiç bir zaman çekinmezler. Bu durumda, ikilinin yatakta çok iyi bir ikili olacaklarını söyleyebiliriz.

Akrep burcuna mensup kişiler, delici bakışlara sahip kişilerdir. Bu da neden bu kadar dikkat çekici olduklarını açıklıyor. Akrep burcu, bakışları ile daha ilk bakışta aslan burcunu etkilemeyi başarır. Aslan burcunun megolaman tavırları ile birleşince ortaya çok sürpriz bir ilişki çıkabilir. Dikkatli olmalarında fayda var, çünkü bu ilişkinin daha başlamadan bitmesini istemiyorlarsa, ikisi de en baştan dikkatli olmalılardır. Kıskançlık, bu ilişkinin temel taşlarından biri olacak. Akrep burcu da aslan burcu da çok kıskanç kişiler oldukları için, ortaya büyük ve şiddetli kavgaların çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

 

 

 

Google Reklamları