Akrep ve Yengeç Burç Uyumu

akrep

Akrep burcu ile birlikte olan bir yengeç için doğru kişiyi buldu demektir. Her ikisi de oldukça duygusal olan bu iki burç, birlikte oldukça duygusal bir beraberlik yaşayabilir. Akrep ve yengeç birlikteliği bizden 10 üzerinden 10 alıyor. Ruh okşamayı çok iyi bilen akrep burcu için yengeçler biçilmiş birer kaftan. Yengeç burcu, derin duyguları olan ve oldukça anlayışlı bir burçtur. Akrebin kıskançlık krizleri ile başa çıkabilecek yegane burçlardan birisi olan yengeç, akrebin bu tutumundan çok hoşlanır. Kıskanılmak ve sahip çıkılmaktan hoşlanan yengeç, bu ilişkiye fazlasıyla değer verir ve partnerini mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Akrep ve yengeç birlikteliği uzun soluklu bir birliktelik olacaktır.

Yengeç burcu insanı, duygularını çok derin yaşar. Bu noktada da onu herkesin anlaması çok kolay olmayacaktır. Ama karşısında en az onun kadar derin bir insan olan akrep olduğunda, işler çok farklı olabilir. Yengeç burcu, delici bakışları olan akrep burcundan daha ilk bakışta etkilenecektir. Bu da yengeç burcunun iç dünyasında birçok duyguyu keşfetmesini sağlayacak. Yengeç burcu ve akrep burcu ilişkisi, oldukça eğlenceli bir ilişki olabilir. Bu ikilinin günlük hayattaki uyumu yatak odasına da yansıyacaktır.  Bu durumda akrep burcu ve yengeç burcu birlikteliği için hem günlük hayatta hem de yatakta oldukça başarılı olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Yengeç burcuna mensup kişiler, zaman zaman yanlış duygulara kapılabilirler. Bu da onların kırılgan olmalarından kaynaklanır. Onları tanımak için zaman zaman ekstra çaba sarf etmek gerekebilir, çünkü düşündükleri ile söyledikleri birbirinden çok farklı olabilirler. Yengeç burcu genelde güzel ve bakımlıdır. Akrep ise karşısındaki insanın kendine özen göstermesi ve bakmasından çok hoşlanır. İlerleyen zamanlarda ikisi de birbirinden örnek alıp, görünüşlerine daha da özen göstermeye başlarlar. Akrep burcunun tutkusu, yengeç burcunun büyülenmesini sağlayacağından, bu ilişkide ipler akrep burcunun elinde olacaktır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status