Akrep ve Yay Burç Uyumu

yay

Akrep ve yay burç uyumu bizden vasat bir puan alıyor. Ancak yine de zıt kutupların birbirini çektiğini unutmamak lazım. Akrep ve yay birlikteliği kısa süreli de olabilir uzun süreli de. Akrep fazlasıyla kıskanç olması nedeniyle yayın sıkılmasına ve uzaklaşmasına neden olabilir. Ancak bu güveni kazandırabilirse, yay da bu ilişkide fazlasıyla mutlu olacaktır. Akrep burçlarının gözünde inanılmaz bir çekicilik ve şeytan tüyü vardır. Girdiği her ortamda dikkat çekmeyi başaran akrepler için yaylar mutlaka dikkat çekici olacaktır. Yayın fazlasıyla sosyal olması ve hayatı yaşamayı bilmesi, akrep için çekici olabilir. Ancak yine de, akreplerin uzun soluklu bir birliktelik yaşayacakları kişileri aradıklarını unutmamak lazım. Eğer akrep kıskançlık krizlerini sonlandırır yay da partnerine biraz daha vakit ayırabilirse, bu ilişki zıt kutupların birbirini çektiğinin güzel bir örneği olacaktır.

Akrep burcu insanları, kesinlikle derin duyguların insanıdır. Akrep burcuna her konuda güvenebilirsiniz, çünkü her daim olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşırlar. Ve genellikle sezgileri güçlü olduğu için söyledikleri şey ileride mutlaka doğru çıkacaktır. Aman onun dediği şeyi yapmaya çalışın, zira inat edip başka bir şey yaptığınızda ve ileride o haklı çıktığında, size bunu uzun yıllar hatırlamaktan büyük keyif alacaktır. Akrep burcu tutkuludur, yay burcu da onun hem bu kadar seksi, hem de bu kadar tutkulu olmasına vurulacaktır.

Akrep burcu kadını da erkeği de delici bakışlara sahiptir. Bu yüzdendir ki çirkin bile olsalar, onlara çirkin demek pek zordur. Her daim girdikleri ortamda dikkat çekerler. Entelektüel yapısı ile tanıdığımız yay burcu, akrep burcunun bu özgüveni ve herkes tarafından sevilen kişi olması ile ona karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Çekicilikleri efsanevi olan akrep burcuna yaklaşmadan önce yay burcunun iki kere düşünmesini tavsiye ediyoruz. Çünkü bu onun için büyük bir kumar olabilir. Ama yine de, yay ve akrep birlikteliği için umut var diyebiliriz.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status