Akrep ve Terazi Burç Uyumu

akrep

Simgesi denge ve adalet olan terazi burcu, oldukça güçlü bir analitik zekaya sahiptir. Onun bu zekası akrebi etkilemeye yetecek de artacaktır. Akrep burcu, aslında görüntüsünün aksine derin duygularla doludur. Aşk, akrep burcu için çok önemli bir yerdedir. Akrepler kolay kolay aşık olmadıkları kişilerle ilişki yaşayamazlar. Aşk bittiğinde ise akrebin orda durması imkansızdır. Zaman zaman zıtlaşsalar da, akrep ve terazi burç uyumu bizden geçer not alıyor. Terazinin sosyalliği akrebin yalnızlık aşkı ile çatışabilir. Akrep, partneri ile birlikte sosyalleşmeyi başarabilirse, terazi de ona mutluluğun anahtarını verebilir. Ancak terazinin dikkat etmesi gereken bir konu var, o da akrep burcunun kıskançlığı. Eğer kıskançlık krizleri ile karşılaşmak istemiyorsa, akrebe güven vermesini tavsiye ediyoruz.

Terazi burcu için hiç kuşkusuz harika bir aşık olacaklarını söyleyebiliriz. Aşkı, venüz yarattıysa, muhtemelen ilk olarak terazi burçlarına yoğunlaşmış. Terazi burcu, aslan, ikizler, koç ve yay burçları ile daha iyi anlaşır gibi görünse de, akrep ile de iyi bir çift olmayacaklarını söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de aşk, sevgi ve birlikteliklere önem verirler. Yani kısa süreli ilişkiler pek onlara göre değildir. Tabi bunun için her ikisinin de karşılarındaki insana değer vermeleri gerekir. Bu ilişki, ilk baştaki o elektriği ilerleyen dönemlerde de korumalıdır. Aşk ateşi sönmediği sürece, bu iyi bir beraberlik olacaktır.

Bir teraziye aşık olmak, akrep burcu için çok iyi olabilir. Çünkü terazi burcu mantıklıdır ve ne istediğini bilir. Akrep burcu kişileri de kendinden emin kişilerden hoşlanır. Venüsün etkisinde olan terazi burçları ise güzel yüzleri ile karşılarındaki insanı kolayca etkileyebilirler. Terazi burçları, ileride kötü görünmemek için, küçük yaştan itibaren kendilerine ve dış görünüşlerine özen gösterirler. Onların bu seksiliği ve bakımı da akrep burcunu ilk etkileyen şeylerden biri olacaktır. Ayrıca terazi burcunun zekası ve pratikliği de akrebin birçok kişide bulamadığı şeyi terazi burcunda bulmasını sağlayabilir. Duyarlı olarak tanıdığımız terazi burcu, akrep burcu ile de pekala mutlu olabilir.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status