Akrep ve Kova Burç Uyumu

akrep

Akrep burcu, zeki insanlara hayrandır. Fazlasıyla zeki ve aklı başında olan bir kova da zekası ile akrebi etkilemeyi başarır. Bu ilişki çok uyumlu olmasa da, akrep ve kova burç uyumu bizden geçer not alıyor. Fazlasıyla kıskanç bir burç olan akrep, sevdiği kişiyi her an takip halindedir ve tam anlamıyla onun bir kafeste hissetmesine neden olabilir.

Bu, onun insanlara olan güvensizliğinden kaynaklanır. Kova, aklını kullanıp akrebin ona güven duymasını sağlayabilirse, mutlu bir beraberlikleri olabilir. Ancak akrep burcunun, kovanın oldukça özgür ruhlu bir burç olduğunu unutmaması gerekir. Bu ikili, kıskançlık konusunda zaman zaman ciddi sorunlar yaşayabilirler. Kova, kısıtlanmaya gelemez. Akrep, ona güvenirse, birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

Kova burcu, hayatının her döneminde özgürlüğü için savaş verir. Tabi bu süre içinde en güzel aşkları ve sevgileri yaşamayı da ihmal etmez. Ama akrep ve kova burcunun anlaşması çok da kolay olmayacaktır. Bu ikilinin karakterleri birbirinden çok farklıdır. Akrep burcu kıskançtır ve bu noktada karşısındaki kişiyi yönetebilmek, güvende olduğundan emin olmak ister. Ama kova onun himayesinde, onun kafesinde yaşayabilecek sabrı göstermeyebilir. Bir kova burcu ile yaşamak çok eğlenceli olabilir ama tutkuları akrep burcunu oradan kaçırmak zorunda kalabilir.

Akrep burcu ile kova burcu çok çekişmeli bir birliktelik yaşayabilir. Her daim benim sözüm geçecek yarışına girebilirler. Bu yarıştan kimin galip geleceği ise önemlidir. Hangisi baskın çıkarsa, bu ilişkide de onun sözü geçecektir. Ama akrep burcu bu ilişkiden çok şey öğrenecek. Duyguları değil mantığı ile hareket eden kova burcu, akrep burcunun kafasını fazlasıyla karıştıracak gibi görünüyor. Bu ikili, tüm bunların yanında heyecan verici ve seksi bir birliktelik yaşayabilirler. Çünkü her ikisi de cinselliğe düşkün burçlardır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status