Akrep ve Boğa Burç Uyumu

akrep

Akrep ve boğa burcu birbirini tamamlayan iki burçtur. Ancak bu tamamlama, ikisinin zıtlıklarından kaynaklandığından, başlarda birçok sorunla karşılaşmaları kuvvetle muhtemeldir. Akrebin kıskançları ile başa çıkabilecek, sadık bir boğa onunla yatakta da çok mutlu olacaktır. Ancak akrebin cinselliğe bakış açısı ile boğanınki aynı değildir.

Boğa için cinsellik 2. hatta 3. Plandayken, akrep için cinsellik kimi zaman aşktan da ön plandadır. Akrebi her konuda doyuma ulaştırabilecek bir boğa, akrep için vazgeçilmez olacaktır. Zıtlıkların uyumunu yansıtan akrep ve boğa ilişkisi, bizden tam not almasa da geçer not alıyor. Boğa, akreple birlikte evde oturup baş başa vakit geçirdiğinde, birlikte iyi bir ikili olabilirler.

Boğa burcu, güçlü duyguları olan bir burçtur ve onun bu güçlü duygularına karşılık verecek bir aşkın hayalini kurar. Onun bu aradığı akrep burcunda vardır. Akrep çok tutkulu, güvenilir ve sadık bir aşıktır. Su grubu ve toprak grubu akrep ve boğa burcu birlikteliği, birbirini tamamlayan iki kişinin birlikteliği olabilir.  Akrep ve boğa ikilisi aynı dili konuşmasalar da anlaşmanın bir yolunu bulurlar. Derin bir iç dünyası olan akrep burcunu çözmek çok kolay olmayacağı için, onun bu karmaşıklığı, bir anda boğanın kendisini büyük bir aşkın içinde bulmasını sağlayabilir. Boğa burcunda eksik olan duygu derinliğini akrep burcu ona sağlayacaktır.

Boğa burcu, hiç bir zaman konforlu bir hayata hayır demezler. Bunun için de iş hayatında çok çalışmaktan ve yükselmekten gocunmazlar. Onlar için rahat ve konfor çok önemlidir. Bu nedenle akrep kadını ve boğa erkeği birlikteliği çok iyi bir seçim olabilir. Ayrıca boğa burcunun hayattaki en büyük amaçları arasında sevdikleri ile mutlu ve duygu dolu anlar yaşamak da yer alır. Bu da, akrebin hayatta aradığı eksik olan şeyi tamamlayacaktır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status