Akrep ve Başak Burç Uyumu

akrep

Akrep ve başak ilişkisinde inanılmaz bir çekim vardır ve bu elektrik ikisinin de gözünden kaçmaz. Oğlaklar kadar olmasa da işkolik sayılabilecek başaklar, akrep burcunu ilk gördüğünde nefret edebilir ancak bu nefret, ona aşık olacağının göstergesidir. O anda başaklar ya oradan koşar adım kaçmalı, ya da kalıp akrep ile unutulmaz bir ilişki yaşamalı. Ancak akrep insanlarının girdikleri hayatlarda unutulmaz izler bıraktıklarını unutmamalı. Bir akrep, kendisine yapılan yanlışı asla affetmez, eğer duygularınızdan emin değilseniz, akrep burçlarını üzmek gibi bir yanlış yapmayın. Akrep, üzülürse üzmesini de çok iyi bilir ve iğnesini batırmaktan da hiç çekinmez. Ancak başağın çalışkan ve ayakları yere sağlam basıyor oluşu da akrebi fazlasıyla etkilemeye yetecektir. Bakımlı ve dikkat çekici bir başak ile tutkulu akrebin ilişkisi bizden yüksek puan alıyor!

 Başak burcu 24 ağustos ile 23 eylül tarihleri arasında dünyaya gelmiştir. Yani yazın son baharın ilk günlerine denk gelirler. Akrep burçları ise 23 ekim ve 24 kasım tarihleri arasında dünyaya gelmiştir. Onlar ise baharın son günleri ve kışın ilk günlerini temsil eder. Her ikisi de mutlu insanlardır ve hayattan keyif almayı becerirler. Ancak akrep zaman zaman içini dökemediği için kendini yiyip bitirebilir. Bu noktada başak burcunun, akrep burcunun güvenini kazanması gerekiyor. Akrep burcu, sevgilisinin aynı zamanda sırdaşı da olması ister.

Yani sevgilisi olduğu kadar arkadaşı, dostu da olmalısınız. Onun bu beklentilerini karşılayabilirsiniz, akrep burcu sizi çok mutlu edebilir. Başak burcu, her şeyden önce yaşama ve yaşamaya büyük önem verir. Bu nedenle küçük dertlerle yaşamı kendine zehir etmeyi sevmez. Zaman zaman paranoyaklaşan akrep burcunun bu tavırları ona anlamsız gelebilir, korkup kaçabilir. Fazlası ile kıskanç olarak tanıdığımız akrep burcu, bu ilişkide kıskançlık gibi duygularını törpülemesi gerekiyor. Zira başak burcu ayakları yere basan ve zaten kendini koruyabilen insanlardır. Onların kıskançlık duygularına karşı geleceğini düşünüyoruz, bu durumda da akrebin artık karşısındaki kişilere güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status