Akrep ve Aslan Burç Uyumu

akrep

Akrep ve aslan ilişkisi ilgi çekici ilişkilerden biridir. Aslanın liderlik ruhu ağır bastığından, onun bu tavırları akrep için oldukça çekicidir. Bu ilişki, akrep için zorlayıcı olabilir. Çünkü en az aslan kadar ön planda ve lider olmayı sever bir akrep. Bu da, aslanın gerisinde kaldığı durumlarda hırçın olabileceği anlamına geliyor. Aslan, partnerine ona değer verdiğini ve sevdiğini gösterirse, akrep de boş yere hırçınlık yapmaktan vazgeçecektir. Akrep ve aslan burç uyumu, özellikle yatakta bizden yüksek not alıyor. Her ikisi de cinselliğe oldukça düşkün olduğundan, özellikle akrep kadını ve aslan erkeği çok iyi bir beraberlik olabilir. Ateş grubuna mensup aslan ve su grubuna mensup akrep burcunun ilişkisi, başlarda zor olabilir. Bu zorluklar aşılırsa ikili birlikte mutlu günler geçirecektir.

Her iki tarafın da lider olmaktan hoşlandığını düşünürsek, aslan ve akrep burçları, birbirleri için çok dişli rakiplerdir. Çünkü her ikisi de ilişkide yönetilen taraf değil, yöneten taraf olmak isterler. Her ikisi de kıskançtır ama kıskanılmayı sevmezler. Karşılarındaki kişinin en az kendisi kadar kıskanç olması ise daha ilişkinin başında onları korkutabilir. Yani akrep ve aslan birlikteliği %50 ihtimalle başarılı olacaktır. İkilinin cinsellikte bir uyum sergileyeceklerinden şüphe yok. Ama aynı uyumu günlük hayatta da göstermeleri için biraz uğraşmaları gerekiyor.

Aslına bakarsanız, bu ikili için çok da umutsuz konuşmamak gerekiyor. Çünkü birinin diğerini yönetmesi, diğerinin hoşuna gidebilir ve bir anda kedi gibi uysal biri olabilir. Tabi bunun için arada gerçek aşkın olması gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Aslan burcu, akrebin beklediği aşkı, tutkuyu, güveni ve sadakati gösterebilirse, akrep de zehrini akıtmak zorunda kalmayacaktır. Bu ilişkinin ne kadar süreceği ise tamamen ikisinin ellerinde. Bir ömür mutlu olmak için, bir hayli uğraşmaları gerekebilir.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status